Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

Google Özel Arama Nasıl Kullanılır?..

Recommended Posts

Google Özel Arama Nasıl Kullanılır?

 

google-ozel-arama-nasil-kullanilir-1470750119.jpg

 

Google tarafından yapılan güncellemeler sonrasında özel arama bölümü aktif hale getirilirken kullanıcılar bu özel arama bölümünü kullanarak daha kolay ve sonuç odaklı aramalar yapabiliyor.

 

Google tarafından geliştirilen yeni özellikler sayesinde kullanıcıların özel arama yapabileceği belirtildi. Google özel arama sayesinde daha kişisel ve sonuç odaklı arama yapabilmenin mümkün olması kişilerin daha iyi bir deneyim elde etmesini sağlarken Google özel arama özelliğinden yararlanmak isteyenlerin birkaç işlem yapması yeterli.

 

Google Özel Arama Nasıl Kullanılır?

Google özel arama seçeneğinde pek çok farklı seçenek bulunurken kullanıcılar sadece bir siteye özel olarak da arama yapabiliyor. Bu bakımdan yapılacak arama ve elde edilmek istenen sonuçlara göre Google özel arama seçeneklerinden uygun seçimlerin yapılması gerekiyor.

 

Bu bölümde kişilerin anahtar kelime ayrıntıları, filtre gibi pek çok detay belirlemesi daha uygun bir arama yapılmasını sağlıyor. Aynı zamanlarda istatistikler bölümü üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde detaylı olarak istatistik raporlarına da erişilebilmesi mümkün.

 

Google tarafından kullanıma sunulan bu özellik tüm kullanıcılar tarafından tercih edilebilir. Sizler de Google özel arama işlemlerini yapmak için paylaşılan bağlantı üzerinden direk arama sayfasına erişim sağlayabilir ve bu arama sayfası üzerinden arama işlemlerinizi yaparak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...