Jump to content
Cangirl75

Tanisacagim Kisiyi Redettim - Fikirlerinizi bekliyorum..

Recommended Posts

Selam arkadaslar,

bir sorum olacak sizlere ben gecen hafta bir teyze gelip hop diye birini beni tavsiye etmis o günün aksami disarda kisaca görüstük bana sadece teyzenin bir seyini teslim etti o anda disari ciktim kapida birkac saniye görüstük tesekkür edip alip hemen eve geldim.. teyzeye teslim ettim bana nasil felan diye sordu fena biri degil ama olmaz diye kackezer kez tekrarladim ailemde o esnada onu begendiler dün tekrar geldi ama teyze benim olmaz dedigim icin kiz istemiyor demis.. aslinda isterdim tanismayi ama birden herkes yüklendikleri icin olmaz istemiyorum sözcükleri cikivermisti üstelik birden söylendi bana.. saka maka bende cok begendim ama galiba red ettigim icim kacirdim gibi .. anladigim kadari ile üzülmüs... istekliydi sanirsam..

Tekrar ne bileyim olur mu bilemem hic birseyini bilmiyorum ismini dahi teyzeden soramadim.. utancimdan.. Sadece oturdugum evi biliyor .. Fikirlerinizi bekliyorum..

Kendi yorumunu imzanda kendin yazmissin :). Kismetindeyse zaten naz yaptığını düşünüp tekrar gelir. Hem annene beğendiğini soyle herşey yoluna girer merak etme. Önemli olan senin begenmen.

:) evet cnm imzamdan belli .. ama cok utangacim daha dogrusu aileler girince böyle oluyorum kilitleniyorum reaksiyonum sifirlaniyo...
  • Like 1

O kisi nasibinse mutlaka gelir belki zamani vardir,Allah karsina hayirli biri cikartsin,omur boyu mutlu olacaginiz iyi ve kotu gunde hep el ele vereceginiz hayat arkadasi nasip etsin Rabbim.

• Like 1

hicbirsey ögrenmedim hakkinda birden oldu görüsme, yalniz bana durusu bakisi güzel görünsede icsel olarak bu kisi degil hissi verdi gercekten kararlarim dogru cikiyor kendimde ve cevremde hep deneme olarak uyguluyorum ve gözetiyorum... (genelde negatif yönde cikiyor ve tutuyor bu arada... )

Bu uygulamayi denedigimden beri evde kalma riskim artti.. :derisive:

Edited by Cangirl75
  • Like 1

Cangirl75, 09.09.2017 - 13:29 yazdı:

hicbirsey ögrenmedim hakkinda birden oldu görüsme, yalniz bana durusu bakisi güzel görünsede icsel olarak bu kisi degil hissi verdi gercekten kararlarim dogru cikiyor kendimde ve cevremde hep deneme olarak uyguluyorum ve gözetiyorum... (genelde negatif yönde cikiyor ve tutuyor bu arada... )

Bu uygulamayi denedigimden beri evde kalma riskim artti.. :derisive:

son cümlen bile negatif rabbim nasiplerini artrsın

Ne uyguluyorsun ki? gerçekten merak ettim:)

Kafanda soru işareti veya negatif düşünce barındırma kov onları def et, iyi düşüncelerle yer değiştir çok kolay hayatın değişecek.......

Her şey sende bitiyor düşüncelerinde hep kendimizi haklı çıkaracak sebebler arıyoruz ve sonuçta haklı çıkıyoruz netice o yönde olduğu için sonuç biz hep haklı çıkmak. ( çekim kuvveti)

O zaman ne yapacağız; yazayım hemen

Düşüncelerimizi  değiştireceğiz  her şey elimizde net olacaksın.

örnek: 1- ben sana kötüsün, fesatsın aklın fikrin hep oynaşta dediğimde asıl bu yazdıklarım sen değil benim , dediğimde  burda kendimi tarif etmiş oluyorum,

2- şimdi sana sen mükemelsin dahisin,çok akıllı merhamet sahibi dediğimde yine kendimden bahsetmiş oluyorum. Yani kişi kendi bilir işi misali karşındakine her ne söylersen söyle kendinden bir parça sunuyorsun. kendine dikkat et, kendini bil demişler işte bu yüzden kişi kendinin aynası.

en kızdığın kişi yi affettiğin zaman bile asıl kendine iyilik yaptığının farkına var. örnekleri bu şekilde çoğaltabilirsin,

Burda yazdıklarını Annenle paylaş eminimki sana çok faydası olur.

Allaha Emanet.

Dip Not: Tövbe süresi son ayeti benim için dönüm noktası dilimden hiç düşürmediğim ayet

Edited by hacersş
  • Like 1

Biz bekarlar böyle önce eleyip şık dokudugumuz için evde kalıyoruz. Bizde herkes gibi gözümüzü kapatıp kismetimize hooop diye atlasakmi acaba???

hayir berresu :clapping:(evlenmeeee) .. saka bitarafa .. kendi nacizane fikrim hic girisme karsindaki beyefendi / hanimefendi uygun degilse evlenme derim cevremde hep ayni manzara sonuc hep bosanmalar gerceklesiyor taki düzgün birini bulana kadar.. elbette vardir uygunu.... 

• Thanks 1