Jump to content
Cangirl75

Tanisacagim Kisiyi Redettim - Fikirlerinizi bekliyorum..

Recommended Posts

Cangirl75, 09.09.2017 - 14:29 yazdı:

hicbirsey ögrenmedim hakkinda birden oldu görüsme, yalniz bana durusu bakisi güzel görünsede icsel olarak bu kisi degil hissi verdi gercekten kararlarim dogru cikiyor kendimde ve cevremde hep deneme olarak uyguluyorum ve gözetiyorum... (genelde negatif yönde cikiyor ve tutuyor bu arada... )

Bu uygulamayi denedigimden beri evde kalma riskim artti.. :derisive:

Belki de maymun iştahlısındır!? Bu soruyu sorma amacın ne senin, haklı çıkmak mı yoksa devam etmek mi, hani ortaya sordun ya yorumlara da kızma hakkın yok. Hacerş bu konuda güzel bir şeyler yazmıştı, " şimdi ki evlilikler bir elektrik alınca başlıyor, şarteller atınca bitiyor!" Diye :) Ne yani hem çocuğu tanımadın hemde yanlışmı yaptım acaba modundasın, aileler bilse ne olur, ilk sen mi evleneceksin!? O hissi verdiyse ya kesip at yada bu soruyu sorma! Sen ikilemde kalmışsın can ama ne yapacağına karar ver. Uygun olanı beklerken bir gün çok geç olabilir, belki bi ihtimal uygun olanı da bulabilirsin, inançta şüphe olmamalı, olursa da, olur mu acaba diye bekleme. Son söz: Sen bilirsin, canın nasıl isterse öyle yap. :)

• Like 2