Jump to content
Sign in to follow this  
İη¢ιѕєℓ

Evlilik Programları İçin KHK Geliyor!

Recommended Posts

Zahide yetiş in programı vardı halen varmı bilmiyorum. Orta yemek tarifi elişi dini sohbet herşey vardı. Onun gibi eğitim programı gerek. Evlenme programı adı altında kısır programlara ihtiyacı yok bu ulkenin

Benim için farketmez, olsa da olur, olmasa da olur. Daha önce izlediğim kanalları başka gruplara peşke.. (pardon) devrettiler, sonra onları da beğenmemiş olacaklar ki, tümden kapattılar. Şimdi Jamie Oliver'ın programlarını izliyorum, risksiz. Ama yine de bu kadar yüksek rating alan programları hem de khk ile yasaklamak,

bunca insanı, ne izleyeceklerini "bilemeyecek" durumdaymışlar gibi göstermiyor mu?, bir de üstüne cahilmişiz gibi birşeyler öğrenelim diye programlar mı yayımlayacaklar?

Neyse devlet büyüklerimiz en iyisini bilir muhakkak. Onun dışında Fatma Betül Sayan hanımefendi kadar ufkumuzu açacak programlar yayımlarlarsa bizim için fazlasıyla yeterli olur (sonuçta kadın kuşağı ve rol modelimiz olduğu için tabiki )

Bugün ayrıca özel bir gün, bu vesileyle kendisini tebrik etmek isterim. Biliyorsunuzdur mutlaka Bakanlığının tutturabildiği tek hedefi, Çanakkale şehitlerimiz için okutulan mevlüdlerdir.. Diğerleri de önümüzdeki senelere inşallah..

Edited by AYLİN

ahlak dışı programlar sunarak günlük 80bin tl para kazanan sunucular gerçekten hakediyorlar mı o paraları? kesinlikle evlilik programalrı kapatılmalı, insanları aptal yerine koyan insanlar para içinde yüzüyorlar

cahilmişiz gibi bir şeyler öğrenelim diye programalr mı yayınlayacakalr ne demek yahu? bu ülkenin gelişi için elbette geliştirmeye yönelik programların olması daha uygun, ve evet türkiye ne izlemesi gerektiğini bilmiyor, bu programlar ne kazandıroyr insanalra? insanlar her daim kendini geliştirmeli.

bana ister beyin deyin ister yaşlı deyin ister gerizekalı deyin ister emekli deyin umrumda değil ben bu programı seyrediyorum yayınlandığı sürecede seyredeceğim.kişi kendi bilir işi hesabı önce kendinizi bilin. bir iki sözde ekleyeceğim, ne kadar önemsediniz bu evlilik programlarını be yavvv...Yaranız mı? var

'Dedikodu, nefret edenler tarafından çıkarılır, aptallar tarafından yayılır, gerizekalılar tarafından inanılır..

Hayatınızdaki kötü olayları düşünerek vakit kaybetmeyin; Yoksa güzellikleri görmekte gecikebilirsiniz . .

Kimi mal mülk peşinde. Kimi şan şöhret peşinde. kimi kız, kimi erkek peşinde, bilmiyorlar ki Azrail HEPSININ peşinde..!

Daha iyisini yapabiliyorsanız buyrun yapın sizide alkışlayalım.

şimdi Sedamı izleyeceğim dedikodularınızla sizi baş başa bırakıyorum değerli akıllı insan

ohhh kapak.

İşte bu dur?

• Like 1

Kapatılmıyor bu programlar.Bu programların tutulmasıda gayet normal.Kitap okuma oranının gayet düsük oldugu bir toplumda ne beklenirki.Izleyen izler ben izlemem bana kattıgı hic birsey yok ne eglendiriyor ne bilgi veriyor.