Jump to content
Sign in to follow this  
кυвiŁαу

Esra Erol'dan Ayrılan Gelin Adayından Olay Açıklamalar: Her Şey Kurmaca

Recommended Posts

Esra Erol'dan ayrılan gelin adayından olay açıklamalar: Her şey kurmaca

Esra Erol’un programından ayrılan gelin adayı Ayça, geçtiğimiz gün Instagram’dan yaptığı canlı yayında soruları cevapladı ve Esra Erol’un tüm sırlarını ifşa etti.

Salı, 14 Mart 2017

8238032.jpg

Esra Erol'un programında yaşanılanların kurmaca olduğunu itiraf eden gelin adayı Ayça; “Bizlere sözleşme imzalatılıyor. Günlük para alıyoruz. Ben, damat adayı Ahmet’le gerçek bir aşk yaşamadım. Birlikte yemeğe dahi çıkmadık. Her şey kurmaca.

8238033.jpg

Programda bana taktığı yüzük bile annemin Umre’den getirdiği yüzük” diyerek, programın perde arkasında yaşanılanları ifşa etti.

HERKES OYNUYOR!

Takipçilerinin Caner ve Berke aşkını sorması üzerine ise sinirlenen Ayça; “Anlamıyor musunuz, her şey kurmaca! Caner ve Berke aşkı da kurmaca.

Caner locada herkesten çok para kazanıyor. Herkes oynuyor, Esra Erol da yönetiyor” dedi.

Kaynak: Esra Erol'dan ayrılan gelin adayından olay açıklamalar: Her şey kurmaca

Hıc ızlemedım ızlemeyıde duşunmuyorum banane kım kımle ne yapıyor ınsanları uyutuyorlar

• Like 1

Serpil Örümcer de Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılması için 2 bin lira aldığını itiraf etmişti.

oynadikleri zaten belli oluyor ciddi evlenmek insanlar kendi aile etrafinda dügünlerini yaparlar zaten sürekli stüdyoya gelip herseylerini ifsa etmezler zaman harcamazlar bosubosuna ben pek izlemiyorum

yazık valla yazık halk nelerle uğraşıyor. bi kere açıp bakmış diilim sadece orda burda görüyorum haberlerini bu çakallara niye pirim veriyo bu halk anlamıyorum aldıkları paralar haram zehir olsun hepsine. artık insanlar resmen uyuşturulmuş durumda televizyonu, medyası, cep telefonu, bilgisayarı, bilmemnesi hepsi berbat hepsi zehir saçıyo. eğer kendini korumassan vay haline her ortamda her yerde bu leş kargaları ... kendileri bi kere olsun oturup izlemezler yaptıkları rezillikleri pislikleri ondan sonra program diye insanlara servis ederler . işte bu yüzden çokça okumalıyız çokça aydınlanmalıyız fikir sahibi görüş sahibi olmalıyız ki bu pisliklere dur diyelim. seçici olabilelim. kültür kesinlikle kültür işte bizde en zayıf olan en değerli şey maalesef.

• Like 1

ya Ayca yalan söylüyor gibi bir programinda Esra onun Ahmet`le nisanli kaldiklarini söyledi o esnada Ahmet hep telden baskalariyla iletisim kuruyormus gerekce olarak ondan Ayca ayrildigini demisti Ahmet kendisiyle ilgilenmedigini yakinmisti simdi de ask yasamadigini diyor...

Bu programları bitirsinler Esra Erol da halkı kandirdigi için şimdiye kadar kazandıklarını iade etsin