Jump to content
Sign in to follow this  
кυвiŁαу

Esra Erol'dan Ayrılan Gelin Adayından Olay Açıklamalar: Her Şey Kurmaca

Recommended Posts

Neden kazandığını iade etsin ki? Sonuçta Show programı sunuyor, dizi filmlerden ne farkı var? Bu konuyu bile göz önüne aldığımızda, insanların izlerken keyif aldıkları belli!

Bildim bileli dindar olan bir arkadaşım var, bir gün evlerindeydim, yemek falan yedik, sonra çay faslı derken tv açtı, kumanda onun elinde, bir film vardı, sohbet arasında arada bakınıyorduk, derken bir öpüşme sahnesi çıktı, arkadaşım "cıks cıks cıks ,rezilliği görüyor musun?" dedi, "ulan bir taraftan cıks cıks cıks diyorsun ama kanalı da değiştirmiyorsun" dedim. Bu da tıpkı o hesap.

Şarlatanlar daima kazanıyor görünüşte. Onları seyretmeyi seven çok var. Bize de konuşmak düşüyor. Kurmaca bile olsa hoşuna gidiyor. Akıl yürütmek düşünmek yok. En sevdiğimiz konu milletçe o ona uygun mu? dedikodu daha ne olsun. Beyin bedava....

Beyin bedava ya ben bakıyorum:D

Ne kadar kötü bir toplum olmuşuz bir kişi kötü yazdı mı arkası kötü geliyor sevmiyorsanız seyretmeyin ben seviyorum bakıyorum. lütfen birde güzel şeyler yazın....

Bu programlara bende karşıydım lakin rahmetli annem çok bakardı anneme baktığım dönem bende bakmaya başladım. çok da beğeniyorum kendini bildikten sonra program hayatına bir şey katmaz ama bir şeyde götürmez. ne istiyorsunuz insanların ekmek parasından ben Esra Erol'u (o beni tanımaz) tanıyorum annesi ile de Kütahya da tanışmışlığım var.

sizlerin bilmediği görmediği yerlerde bazen ekrana veriyorlar ama hepsini vermiyorlar çok insana ekmek vermişlikleri ve muhtaç insanlara yardımları vardır. Ha benim kızdığım noktalarda var 19-20 yaş kızları evde mi kaldı da bunları çıkarıyorsunuz. Orta yaşlı evlenmiş boşanmış insanları çıkarsınlar başkaları tarafından dolandıralacaklarına ekran önünde evlensinler işte. İyilikleri çabuk unutan insanlar var oda ayrı,ekmekleri kesilince carlıyorlar. canlı yayında Canere iş teklifi yaptılar oda kabul etti artık dedikodu malzemesi yapılmasın.Güzel'e de bayılıyorum oğlum olsa gelinim olarak alırdım.

Not: O kadar tv kanalı var ki beğenmiyorsanız da seyretmeyin.

Misafirlik tuhaf şey... Oradasın,ama oralı değilsin...

Önüne sofralar kuruluyor,izzet-ikram görüyorsun ama hiç bir şey sana ait değil...

Rahatın yerinde de olsa kalkıp gideceksin birgün,gitmek zorundasın...

Misafirlik dünya hayatına ne çok benziyor ve dünya hayatı misafirliğe..

Zikrullah, öyle bir kaledir ki hem zahir düşmandan,hemde batın düşmandan korur.

Mahmud Ustaosmanoğlu (k.s)

Edited by hacersş
  • Like 1