Jump to content

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Sizinle uzun yıllardır yaşadığım bir takım durumları paylaşmak istiyorum.Rahatsızlık verici şeyler ve sizlerden bilgi ve tecrübelerinizi rica ediyorum.Biraz uzun ama şimdiden zaman ayırıp okuyan,bildiklerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.

Öncelikle dünyaya gelişimle başlıyayım.Annemin dünyaya gelen 3 erkek evladı ve yaşama tutunamayan başka erkek evlatlarından sonra bir yakınının tavsiyesiyle bir türbeye gidiyor.Dua edip bir kız çocuğu diliyor.Sonrada yakınlarındaki bir dilek ağacına küçük salıncak kurup bir kız bebek yaparak yatırıyor.Çevre halkın dediklerine göre bu şekilde bir dilek dilenip kabul olduğunda şükretmek ve o çocuğa bir zarar ziyan gelmemesi adına kurban kesilirmiş.Ama annem bunu bilmediğinden yapmamış.Kısa bir süre sonra bana hamile kalmış.Normal bir çocuğun aksine müdahaleyle ve 10 aylık dünyaya gelmişim.Sonrasında her şey normal ilerlerken 3-4 yaşlarına geldiğimde uykumda cüceler görmeye başladım.Bazen her gece bazen de 2-3 güne bir rüyamda görüyordum onları.Yatak odamızın penceresinde cama avuç içleriyle tutunmuş sessizce içeriyi izleyen 15-20 civarı cüceler.Zamanla uykumdan ağlayarak uyanmalar,uyur gezerlikler başladı.Artık ailem her gece evin kapılarını kilitlemeye başladılar ben çıkıp gitmeyim diye.Zaman geçtikçe oturduğumuz apartmanda da gariplikler olmaya başladı.Sahibi yurt dışında olan boş bir dairede geceleri kapı pencere çarpmaları,başka yeni evli bir gelinin gündüz vakti kocasının görünümünde birinin gelip boğazını sıkması vs.Tüm bunlar olurken oturduğumuz apartmanın geçmişte bir mezarlık üzerine kurulmuş olduğunu öğrendik.12-13 yaşlarına geldiğimde sokağımızda evimizin karışındaki eve yeni evli bir çift taşındı.Taşınmalarının ilk gününden itibaren sürekli bir ağlamalar feryatlar akraba kalabalıkları da başladı.Bir gün hem hoşgeldiniz demek hemde neler olduğunu öğrenmek için bu çift ziyaret ettiğimizde öğrendiklerimle tüylerim diken diken oldu.Çünkü benim rüyamda gördüğüm cüceleri kızın kocası da görüyordu.Uyanıkken bile ve onlarla konuşabiliyordu.Anlattığına göre karısı yan odada ne yaparsa gelip ona anlatıyorlardı.Ve gece olduğunda da karısını alıp götürmeye çalışıyorlardı.Adamın ağlaması feryadı bu yüzdendi.Aynı yerde ve aynı şeyleri görmek beni daha da korkuttu.Sonrasında rüyamda sürekli eski harabe bir ev görmeye başladım.Bahçe içinde çürümüş,kırık dökük merdivenler,karanlık odalar vs.Her seferinde tek başıma o eve taşınıyordum.Tavan arasında bir odası vardı,tek aydınlık odası ve huzur dolu.Hep bu oda benim diyordum.Bir seferinde yüzlerini görmediğim başka insanlarda vardı yanımda.Evi anlatıyorlardı.Evin sahibi kadınmış.Ve öldüğünde o evin içinde gömülmüş.Hatta kadının tabutunu bile gördüm bir odanın ortasında.Bu evi aramaya başladım.Ben bulamadıkça bana ip uçları gelmeye başladı.Buranın bir sultan yalısı olduğuyla ilgili.Fakat yıl 2017 hala bulamadım neresi olduğunu.Bir süre sonra ailemle beraber okul sebebiyle başka şehre taşındım.Gariplikler de benimle beraber taşınıyordu.Uykumda 2 defa çarpıldığımı gördüm ve besmele çekmeme bile fırsat olmadı.Ağzım dilim tutulmuştu.2 defa da annemin sesiyle derin uykumdan uyandım gecenin bir yarısı.Garip rüyalar,garip olaylar,başka şehirler.2015de evlendim.Yaşadığım olaylar dahada güçlendi.Artık sadece rüyalar değil gerçekte de benim dışımdaki insanların da tanık olacağı şekilde gelişmeye başladı.Evliliğimde bir dış gebelik yaşadım.Gebelik öncesi gördüğüm bir rüyada artık uzun zamandır görmediğim cücelerden birini gördüm.Eşim yanımdaydı ve onu normal bir insan gibi görüyordu fakat ben gerçek haliyle görüyordum.Yaşlanmıştı.Gözlerini bir an bile üzerimden ayırmıyordu.O baktıkça burnum kanıyordu.Sonra eşim birden sen onlarla beraber olmuşsun demeye başladı.Hayır diyorum yok öyle bişey ama ısrarla evet sen onlarla beraber olmuşsun diyordu.Korkuyla ağlayarak uyanmamın ardından bir kaç gün sonra hamile olduğumu öğrendim.Fakat doktor dış gebelik olmuş umutlanmayın kaybedeceksiniz dedi.Söylediği gibi de kısa süre sonra kaybettik.Bebeği kaybettiğimiz gece yine bir rüya gördüm.Yaşlı bir kadınla hiç bilmediğim bir takım dualar okuyorduk.Kucağımızda yeni doğmuş bir bebek vardı ve biz okudukça bebeğin gözleri mum gibi yanıp eriyordu.Dua bittiğinde kadın bana bebeğin ayaklarının altında oluşan gözlerini gösterdi.Bak bu duaları okuduğumuz için cinler bizden aldılar bu bebeği,zaten almasalardı bile gözleri ayaklarının altında bizim gördüğümüz gibi göremezdi dünyayı dedi.Ve ağlayarak yine uyandım.Bir kaç kez eşimi hiç olmadığı yerlerde gördüm.Daha doğrusu eşim sandığım ve hatta dokunduğum şey eşim değilmiş aslında.Evim iki katlıydı ben ve misafirlerim alt katta defalarca kapattığımız ışıklar kendiliğinden yanıyordu.Çocukluğumdan kalan alışkanlık olarak yatmadan sıkıca kapattığımız oda kapısı gece kendiliğinden açılıyordu ve ben bu sese uyanıyordum.Evde küçük bir köpeğimiz var ve bu kapı açılmalarından huysuzlanıyordu.Bazen durduk yere biz tv filan izlerken boş duvarlara bakıp hırlıyordu.O kadar huzursuz olduk ki şimdi evde yalnız kalmayayım diye annemin yanına taşındık.Yeni evimizde de arada köpeğimin bu şekilde huysuzlanmaları olsa da henüz başka bişey yaşamadım.Ama iç huzursuzluğum çok fazla.Hep takip ediliyormuşum gibi ürpermeler yaşıyorum.Nişanlıyken bir ara memlektte tavsiye edilen bir hocaya götürdü annem ve nişanlım.Hoca sağolsun yakıp tütsülemem için bişeyler verdi.Ama ne yazık ki yapamadım.Elim kolum bağlandı.Sonrasında da hiç yapmamam gerektiğini bildiğim halde çöpe attım onları.Sonra da ah ben ne yaptım dedim kendi kendime.Bu yaşadıklarımın bir anlamı varmıdır sizce?Ne önerirsiniz bana?

Edited by kuyucadısı
  • Like 2

Psikolojik aslinda bende de oluyordu bir zamanlar uzuntuyle oluyor genelde dusunmedigin aklina getirmedigin zaman gormuyorsun ruyanda gorsen de takmiyorsun unutuyorsun gidiyor zamanla bunu dene beynini onlarla mesgul etme hasta olursun bir zaman sonra

Psikolojik aslinda bende de oluyordu bir zamanlar uzuntuyle oluyor genelde dusunmedigin aklina getirmedigin zaman gormuyorsun ruyanda gorsen de takmiyorsun unutuyorsun gidiyor zamanla bunu dene beynini onlarla mesgul etme hasta olursun bir zaman sonra

Açıkcası eğer gördüklerimi yalnızca ben görseydim evet haklısınız kafamda kurdum diyecektim ama öyle değil malesef..Olay rüyalardan çıkıp gerçeğe döndüğünden beri benimle birlikte eşim yada eve gelen misafirlerde tanık olmaya başladılar.. Hatta köpeğim bile huzursuzlanıyor böyle zamanlarda.. :(

Bütün bu yaşadıklarınızın nedeni üzerinizdeki adak enerjisi. Adak enerjisi çok güçlüdür yerine getirilmez ise kişiyi intihara dahi sürükler.

• Like 1

Bütün bu yaşadıklarınızın nedeni üzerinizdeki adak enerjisi. Adak enerjisi çok güçlüdür yerine getirilmez ise kişiyi intihara dahi sürükler.
Gerçekten mi? Bunu bilmiyordum sağolun.. Bu zamana kadar hep bana anlatılmaya çalışılan bir mesaj olduğunu düşünmüştüm.. O zaman annemin dileğiyle alakalı olabilir demek ki.. Gerçi annem dilek gerçekleştiğinde kurban kesilmesi gerektiğini bilmiyormuş.. Biz bunu yıllar sonra öğrenmiştik.

Bilmiyorum ama büyük ihtimal bir adak var. Türbeye gittiğinde de adamış olabilir eğer bu evladım kız olur ve yaşarsa diye. Adak olarak ne adadı ise onu tam olarak yerine getirmesi lazım.

Bilmiyorum ama büyük ihtimal bir adak var. Türbeye gittiğinde de adamış olabilir eğer bu evladım kız olur ve yaşarsa diye. Adak olarak ne adadı ise onu tam olarak yerine getirmesi lazım.
O zaman sadece bir kız evlat dilemiş bi adak adamamış.. Ama sonradan öğrendik ki orada dilek dilediğinde ve dileğin gerçek olduğunda orada bir kurban kesmek lazımmış.. Biz bilmiyorduk.. Bir de bu gördüğüm cüceler için bir kaç yerde define cinleri olduklarını okumuştum.. Ama neden ben orasını çözemedim..

vallahi kardeşim sana basbayağı gözüküyorlar,sor onlara kimsiniz ne istiyorsunuz diye,abimin baldızındada vardı küçük olduklarını söylerdi ve bir şey sorardık oda cevaplardı,falda diyebilirsiniz ama bence bağlantıları vardı ,hatta bana bir daha sana fal bakmıyacam beni bu gece çok dövdülre demişti hatta kocası sırtında izleri görmüş ,ama oirtibattaydı bence,bu kadar yakınınızda ise görünüyorsa konuşun onlarla ,yine bir kardeşimin evinde sesler kapılar kapanır vss..olurdu ama o hiç korkmadığını söyler hatta onşlara nerdesiniz gibi şeyler söyleyip bağırırmış,şimdi sesler yokmuş,sanırım umursamayınca gittiler.bence konuşun derim birde kuvvetli birhoca bulun 7 yönünüze aetel kürsü okuyun derim.

• Like 1