Jump to content

Recommended Posts

vallahi kardeşim sana basbayağı gözüküyorlar,sor onlara kimsiniz ne istiyorsunuz diye,abimin baldızındada vardı küçük olduklarını söylerdi ve bir şey sorardık oda cevaplardı,falda diyebilirsiniz ama bence bağlantıları vardı ,hatta bana bir daha sana fal bakmıyacam beni bu gece çok dövdülre demişti hatta kocası sırtında izleri görmüş ,ama oirtibattaydı bence,bu kadar yakınınızda ise görünüyorsa konuşun onlarla ,yine bir kardeşimin evinde sesler kapılar kapanır vss..olurdu ama o hiç korkmadığını söyler hatta onşlara nerdesiniz gibi şeyler söyleyip bağırırmış,şimdi sesler yokmuş,sanırım umursamayınca gittiler.bence konuşun derim birde kuvvetli birhoca bulun 7 yönünüze aetel kürsü okuyun derim.

Ayet-el Kürsü okumayla, umursamamayla falan gitmezler. Konuşunca ne olacak dostmu olacak. Şeytanla muhattap olan onun gibi olur.

vallahi kardeşim sana basbayağı gözüküyorlar,sor onlara kimsiniz ne istiyorsunuz diye,abimin baldızındada vardı küçük olduklarını söylerdi ve bir şey sorardık oda cevaplardı,falda diyebilirsiniz ama bence bağlantıları vardı ,hatta bana bir daha sana fal bakmıyacam beni bu gece çok dövdülre demişti hatta kocası sırtında izleri görmüş ,ama oirtibattaydı bence,bu kadar yakınınızda ise görünüyorsa konuşun onlarla ,yine bir kardeşimin evinde sesler kapılar kapanır vss..olurdu ama o hiç korkmadığını söyler hatta onşlara nerdesiniz gibi şeyler söyleyip bağırırmış,şimdi sesler yokmuş,sanırım umursamayınca gittiler.bence konuşun derim birde kuvvetli birhoca bulun 7 yönünüze ayetel kürsü okuyun derim.

Evet kardeşim tam olarak durum bu.. Bana zarar vermiyorlar yada en azından fiziksel olarak.. Ama her an gözleri üstümde.. İş hayatım ve daha pek çok şey ters gidiyor, özellikle de son zamanlarda.. Gerçek yaşamda hep eşim gibi görünüyorlar yada kendilerini göstermiyorlar bazen ama rüyalarda gerçek halleriyle görünüyorlar.. Ve her daim biz burdayız seninleyiz der gibi varlıklarını hissettiriyorlar.. Onlarla ilk karşılaştığımda nasıl ben küçük bir çocuktuysam ve zamanla büyüyüp yetişkin olduysam, onlarda benimle beraber büyüdüler.. Hatta yaşlı görünüyorlar şuan.. Söylediğiniz gibi fal ilhamı vermiyorlar bana ama annem arada bakıyor ve çıktığını söylüyorlar genelde.. Bazen benim falımı da sen yorumla diye fincanı uzattığında şekilleri hç bişeye benzetemem, beceremem hatta bunalırım bakamam.. Ama şöyle bir durum var ki çok fazla rüya görürüm ve bazı zamanlar net olarak gördüğüm rüyalar uyandığımda yada bir kaç gün sonra aynen gerçek olur.. Sürekli gördüğüm bir ev var.. Onları gören herkes o evi görür mü yoksa birşey mi anlatmaya çalışıyorlar bilmiyorum.. Onları gördüğümde ağzım dilim tutuluyor, hiç konuşamıyorum.. Annemde demişti tekrar gördüğünde ne istiyorlar bi sor iletişim kurmaya çalış diye ama konuşamıyorum, soramıyorum, müsade etmiyorlar.. Söylediğiniz gibi gerçekten onlarla iletişim kurabilen bu işin uzmanı biri olsa ve keşke benim adıma sorsa onlara.. Ama öyle birine rastlamadım hiç..

Ayet-el Kürsü okumayla, umursamamayla falan gitmezler. Konuşunca ne olacak dostmu olacak. Şeytanla muhattap olan onun gibi olur.

Bu arada evimin her yerinde Kuran kitapları vardır.. Üzerimde de her daim ayetel kursiyi taşır ve okurum.. Tüm bu yaşananlar bunlara rağmen.. Annem beş vakit namazını kılan bir bayandır.. Fakat yanına taşındığımızdan beri bi enerji var, bişey var, siz geldiğinizden beri beni tutuyor namazlarımı artık kılamaz oldum diyor..

Aynen kıldırmazlar ibadette ettirmezler,eşin olarak gözüktüklerine göre erkek cinde olabilirler ve bence o ev le ilgili bir şey anlatmak istiyorlar,birde eğer başarabilirsen öncelikle hep abdestli ol ,onlar geldiğinde zihninden ayetel kürsü okumaya çalış yada ezan oku yada dur aklıma geldi evinde internetten saffat süresini özellikle bakar süresini yüksek sesle dinle bakalım ne olacak,dedem anlatırdı trabzonda köyde bir adam cinlerle irtibatta imiş hatta onlarla evlenmiş bir sopa ile etrafını sanırım ayetel kürsü okuyarak yuvarlak çizer gibi yapar ve o dairenimn içine girdiklerinde yanaşmazmışlar bir dene ama bakar ve saffat ı mutlaka yap ama bir kere değil,gece yattığında bile odada kısık sesle çalsın yada kulaklıkla kendine tak nacizane tavsiyem

buraya yazip yazmadigimi hatirlamiyorum ama bendede gecen seneleri evime cinler basmisti bende kulaklikta defalarca bakara suresini dinlemistim evime de sesli acmistim evimde ilk önceleri hep disari cikiyordum evde duramiyordum üstelik aksam tam saat 20 de disariya atiyordum kendimi üstelik bankaya gidiyordum ve para cekiyordum hava karanlikti olmasina ragmen saat 22 lerde eve dönüyordum ailem tepki veriyordu bankaya gitme diye .. icimde dürtü vardi hep komsularim da bana tip tip bakiyorlardi bana bu kizin gece ne isi var gibisinden neyse daha sonralari evden disari cikamadim isten eve kapandim biri beni tutuyordu sanki üstelik masa basinda omuzumda agirlik vardi bir cöküntü gibiydi is yaparken omuzlarim düsük oturuyordum ama ben bunlari hep strese bagliyordum yatarken ise sol ve sag yan tarafimda karincalanmalar olustu ben bunu camasir tozuna bagladim cok kattigimi sandim sanki beni biri benimle oynuyordu geceyi bakara suresi dinlemekle geciriyordum gece ise tavandan sesler geliyordu komsumuzun oglu sanki dairesel yürür gibiydi balkondan baktigimda isiklari sönüktü oysa... hem onlar okuyorlar her gece rahatsizlik veremezlerdi ki !!Sabaha kadar ayetel kürsiler felak naslar okumama ragmen dahasi dikkatimi pek cekmedi ama ben masa basimdaki cekmecelerimi ne zaman el atsam acamiyordum sanki biri vardi actirmiyordu ama bir türlü aklima gelmiyordu birde ben ise giderken hep ayni giyisilerimi giyiyordum garderobumu acmaya calisirken kapisindan geri dönüyordum kitapligim dua kitaplari ile diger kitaplarim var onlara da el atamiyordum ne zaman acmaya kalksam engelleniyordum oysa ben cok dua okuyordum !!! ve bir günde yegenimle telden konusuyorum yemin ediyorum oturma odasindayim büyük koltuga oturuyorum bir his olusmaya basladi evde yanliz olmadigimin farkina vardim otururken bacak bacak üstüne oturuyorum ama köseye sIkistirilmis bir haldeydim o esnada yegenime dedim ki "H. galiba ben evde yalniz degilim birileri var ... " "O da beni hemen anladi cünkü o da öyle seyler gecirmis !! bana hemen su uygulamayi yapmami önerdi.. kücük posetlere birer avuc sofra tuzu at agzini bagla yaklasik onar tuz posetleri aslinda galiba daha fazlasini yaptim (sans eseri evde biraz fazla tuz varmis, digerini ertesi günü tuz almaya gittim) yatagin altina, garderobun üstüne dolap altina attim ve birer avuc tuzu musluklara döktüm, tuvalete döktüm, suyu akittim tüm pencerelerden disari döktüm o esnada evden bi enerji hiz cikmasi gibi durum oldu görmedim elbette sadece hissediliyor ayrica balkondan döktügümde de bu vaka oldu veeeeee unuttum yukarida belirtmeye tuzu garderobun icine atarken benim bedenimden üsten asagi derler ya kaynar su dökültü basimdan asagi onun gibi bendenimdeki karincalanmalar inmeye basladi..

arkadaslar bunu uygulayin Üstelik dua filan okumuyorsunuz!!! Sofra tuzu hallediyor..

Dipnot: tuz posetlerini kaldirdim evimde rahatim ama yine uygulmaya gececegim...

Aynen kıldırmazlar ibadette ettirmezler,eşin olarak gözüktüklerine göre erkek cinde olabilirler ve bence o ev le ilgili bir şey anlatmak istiyorlar,birde eğer başarabilirsen öncelikle hep abdestli ol ,onlar geldiğinde zihninden ayetel kürsü okumaya çalış yada ezan oku yada dur aklıma geldi evinde internetten saffat süresini özellikle bakar süresini yüksek sesle dinle bakalım ne olacak,dedem anlatırdı trabzonda köyde bir adam cinlerle irtibatta imiş hatta onlarla evlenmiş bir sopa ile etrafını sanırım ayetel kürsü okuyarak yuvarlak çizer gibi yapar ve o dairenimn içine girdiklerinde yanaşmazmışlar bir dene ama bakar ve saffat ı mutlaka yap ama bir kere değil,gece yattığında bile odada kısık sesle çalsın yada kulaklıkla kendine tak nacizane tavsiyem

Tavsiyeniz için tşk ederim.. Deneyeceğim.. Onlar geldiğinde dua okuma tavsiyenize gelince, Rüyamda alenen gördüğümde bunu yapmama engel oluyorlar.. Konuşamıyorsun, okuyamıyorsun, çoğu zaman tek düşündüğün şimdi ne olacak oluyor.. Çaresiz kalıyorsun.. Ama gerçek hayatta gördüğüm zaman ise onlar olduğunu hep sonradan anlıyorum.. Çünkü kendi hallerinde görmüyorum..

Bununla ilgili iki yaşadığım olayı paylaşayım sizinle.. Özel güvenlik olarak eşimle beraber bir site projesinde çalışıyorduk bir dönem.. Site sakinlerinden biriyle arkadaş olduk.. Bazı geceler biz nöbetteyken yanımıza gelir ve uzun saatler yanımızda sohbet ederdi bu arkadaş.. Eşim bir gün sordu, evli barklı adamsın bu saatte neden evinde değilsin? diye.. Bu arkadaş da ona musallat olan bir cin'den söz etti.. Sürekli rahatsız edermiş.. Ama varlığına çok alıştım ondan kurtulmaya çalışmıyorum , her gittiğim yerde benimle beraber, sadece eşim evde olmadığında yalnız kalamıyorum o zaman sıkıntı oluyor bende sizin yanınıza geliyorum dedi.. Yine böyle geldiği bir gece nöbet noktamızın karşısında zaman zaman oturduğumuz bir bank vardı ve eşime gel oturalım dedi.. Eşimde şuan olmaz bitirmem gereken bir devriye görevim var dedi.. Bir 5-10 dk sonra baktım eşim o arkadaşla beraber oturmuş sohbet ediyor.. Oldukça da hararetli bir konuşmalar oluyor.. Biraz sonra yanıma geldiğinde o sana ne anlattı bu kadar hararetli konuşuyordunuz diye sordum, eşim de devriye görevim var biliyorsun söyledim ya ben oraya gitmedim ki dedi.. Ama gördüm dedim.. Yanılıyorsun dedi.. Hatta sen arkadaşın kankasını görmüşsündür diye de takıldı.. Sonra kameralardan baktığımda gerçekten yanında kimse yoktu..

Daha sonra yaşadığım olay ise, sevgililer günüydü.. Aynı zamanda da evlilik yıldönümümüz.. Sabah uyanınca güzel bir kahvaltı hazırlamak istedim ve eşime de sende fırından ekmek al bize dedim.. Mutfak üst kattaydı, çıktım kahvaltı hazırlıyordum, eşim geldi ceketini giydi ben gidiyorum dedi.. Bende tamam dedim, sarıldım çabuk gel kahvaltı hazır olmak üzere dedim.. Tamam dedi gitti.. Hatta kapıyı da kendim kapattım.. Biraz sonra alt katta sesler olmaya başladı.. Su sesi, tıkırtılar.. Merdiven başından baktım göremedim ama eve hırsız girdi filan sandım.. Aradan 5 dk geçmeden bi ayak sesi.. Baktım eşim alt kattan yukarıya çıkıyor.. Görür görmez çığlığı bastım tabi korkudan.. Eşim koştu hemen noldu diye.. Sen gitmedim mi? dedim.. Gidicem ya işte dedi.. Nasıl yani? Sen gittin.. Ben sarıldım yolladım seni az önce dedim.. Eşim kendine gel daha elimi yüzümü yeni yıkadım ne gitmesi? dedi.. Ama az önce ceketini giydin, çıktın, kapıyı kapattım ben dedim.. Peki o giden kimdi? dedim.. Ve bu soruyla beraber bende jeton düştü.. Eşimin ceketine baktım askıda duruyordu.. Yaşadığım şok dakikalarca üstümden atamadım.. Bu onlara ilk dokunuşumdu.. Sonrasında da sesler duyup eşim sanmam vs vs devamı geldi..

Yani özetle o an için onlardan biri olduğunu bilseydim olanca gücümle bildiğim herşeyi okurdum ama sonradan anlıyorum hep..

Evle ilgili olarak da evet bende bişeyler anlatmaya çalıştıklarını düşünüyorum.. Evle ilgili olarak araştırmalar yapıyorum ama ülkede hiç bi yerde henüz o eve rastlamadım.. Fakat ben bulamadıkça ara ara evle ilgili bilgiler veriyorlar.. Evin bir dönem Atatürk'ün de kaldığı bir sultan köşkü olduğunu söylediler.. Ama Atatürk'ün kaldığı evler arasında yok yada ben bulamadım.. Evin sahibinin bir kadın olduğunu söylüyorlar.. Öldüğünü, cenazesinin bir tabut içinde odalarından birinde olduğunu.. Bahçe içinde.. Bahçesinde meyve ağaçları var.. Ama hangi meyveler olduğunu çözemedim henüz.. Dış çevresi ormanlık.. 3 Katlı ahşap bir ev.. Bütün odaları karanlık.. Sadece tavan arasında geniş aydınlık havadar bir odası var.. Hep o odayı seviyorum burası benim olsun diyorum.. Güya ailemle taşınıyorum o eve onlara söyülüyorum burası benim olsun diye ama çevremde kimse yok.. Kiminle konuşuyorum bilmiyorum.. Göremiyorum.. Yatağımı bile merdivenlerden sürükleyerek tek başıma çıkarıyorum.. Ama çok huzurluyum orda nedense.. Diğer odalara yaklaşmıyorum bile korkuyorum..

buraya yazip yazmadigimi hatirlamiyorum ama bendede gecen seneleri evime cinler basmisti bende kulaklikta defalarca bakara suresini dinlemistim evime de sesli acmistim evimde ilk önceleri hep disari cikiyordum evde duramiyordum üstelik aksam tam saat 20 de disariya atiyordum kendimi üstelik bankaya gidiyordum ve para cekiyordum hava karanlikti olmasina ragmen saat 22 lerde eve dönüyordum ailem tepki veriyordu bankaya gitme diye .. icimde dürtü vardi hep komsularim da bana tip tip bakiyorlardi bana bu kizin gece ne isi var gibisinden neyse daha sonralari evden disari cikamadim isten eve kapandim biri beni tutuyordu sanki üstelik masa basinda omuzumda agirlik vardi bir cöküntü gibiydi is yaparken omuzlarim düsük oturuyordum ama ben bunlari hep strese bagliyordum yatarken ise sol ve sag yan tarafimda karincalanmalar olustu ben bunu camasir tozuna bagladim cok kattigimi sandim sanki beni biri benimle oynuyordu geceyi bakara suresi dinlemekle geciriyordum gece ise tavandan sesler geliyordu komsumuzun oglu sanki dairesel yürür gibiydi balkondan baktigimda isiklari sönüktü oysa... hem onlar okuyorlar her gece rahatsizlik veremezlerdi ki !!Sabaha kadar ayetel kürsiler felak naslar okumama ragmen dahasi dikkatimi pek cekmedi ama ben masa basimdaki cekmecelerimi ne zaman el atsam acamiyordum sanki biri vardi actirmiyordu ama bir türlü aklima gelmiyordu birde ben ise giderken hep ayni giyisilerimi giyiyordum garderobumu acmaya calisirken kapisindan geri dönüyordum kitapligim dua kitaplari ile diger kitaplarim var onlara da el atamiyordum ne zaman acmaya kalksam engelleniyordum oysa ben cok dua okuyordum !!! ve bir günde yegenimle telden konusuyorum yemin ediyorum oturma odasindayim büyük koltuga oturuyorum bir his olusmaya basladi evde yanliz olmadigimin farkina vardim otururken bacak bacak üstüne oturuyorum ama köseye sIkistirilmis bir haldeydim o esnada yegenime dedim ki "H. galiba ben evde yalniz degilim birileri var ... " "O da beni hemen anladi cünkü o da öyle seyler gecirmis !! bana hemen su uygulamayi yapmami önerdi.. kücük posetlere birer avuc sofra tuzu at agzini bagla yaklasik onar tuz posetleri aslinda galiba daha fazlasini yaptim (sans eseri evde biraz fazla tuz varmis, digerini ertesi günü tuz almaya gittim) yatagin altina, garderobun üstüne dolap altina attim ve birer avuc tuzu musluklara döktüm, tuvalete döktüm, suyu akittim tüm pencerelerden disari döktüm o esnada evden bi enerji hiz cikmasi gibi durum oldu görmedim elbette sadece hissediliyor ayrica balkondan döktügümde de bu vaka oldu veeeeee unuttum yukarida belirtmeye tuzu garderobun icine atarken benim bedenimden üsten asagi derler ya kaynar su dökültü basimdan asagi onun gibi bendenimdeki karincalanmalar inmeye basladi..

arkadaslar bunu uygulayin Üstelik dua filan okumuyorsunuz!!! Sofra tuzu hallediyor..

Dipnot: tuz posetlerini kaldirdim evimde rahatim ama yine uygulmaya gececegim...

Onların sevdiği bazı gıdalar varmış, tuzu bilmiyorum tabi ama evin içinde kırıntıları olursa gelirler diye biliyorum.. Tuz da bir gıda maddesi sonuçta sıkıntı olmuyor mu yani?

• Like 1

Slm. Peki bu uygulamayı yaptığından beri onların seninle irtibatı kesildimi ? yoksa kısmi olarak bir rahatlamamı yaşıyorsun.

yazdiklarimi iyi okumuyorsunuz galiba minacigim.. tekrar belirtiyorum onlar evden bir isik hiziyla evden cikiyorlar zaten hissediyorsunuz..

Tek birseyden kurtulmamamiz mümkün olmadigindan eminim bircok haramlar tekrar cagristirir.. birde ben sunun farkina da vardim herkesi evinize sokmayin.. bazi insanlar iyi gibi görünür ama icten fesatlidir ben bunun özellikle evimden gittiklerinden farkettim.. evimde herdaim degisiklik oluyordu.. o bakimdan evime kimseyi almiyorum..

ayrica ben bircok seyleri evimde önlem aliyorum.. evim kale gibi oldugundan eminim.. yalniz yasamama ragmen.

• Like 2

en bunun özellikle evimden gittiklerinden farkettim.. evimde herdaim degisiklik oluyordu.. o bakimdan evime kimseyi almiyorum..

ayrica ben bircok seyleri evimde önlem aliyorum.. evim kale gibi oldugundan eminim.. yalniz yasamama ragmen.

Yaa çok haklısın Cangirl75 ben de bunu sık yaşıyorum. Bazı insanlar evime gelip gi

ttikten sonra çok sıkıntı yaşıyorum. Bir sevdiğim büyüğüm paylaşmıştı. Bir bardak suya sirke ve tuz atıyorsun evin bir yerine koyacaksın. Çok iyiymiş enerji için. Yalnız o bardağı kimse bilmeyecek senden başka.

en bunun özellikle evimden gittiklerinden farkettim.. evimde herdaim degisiklik oluyordu.. o bakimdan evime kimseyi almiyorum..

Yaa çok haklısın Cangirl75 ben de bunu sık yaşıyorum. Bazı insanlar evime gelip gi

ttikten sonra çok sıkıntı yaşıyorum. Bir sevdiğim büyüğüm paylaşmıştı. Bir bardak suya sirke ve tuz atıyorsun evin bir yerine koyacaksın. Çok iyiymiş enerji için. Yalnız o bardağı kimse bilmeyecek senden başka.

pirpirim, ben kendime adet edindim herzaman buhur yakiyorum evde bana güvenlik hissi veriyor .. evin o kötü enerjisini stres hallini dagitiyor.. tavsiyemdir