Jump to content

Recommended Posts

evet oradan alabilirsiniz ama ben ezoterik dükkanindan aliyorum ayni sey tütsü cubuklari oluyor misk, sandal vs. ..

evet oradan alabilirsiniz ama ben ezoterik dükkanindan aliyorum ayni sey tütsü cubuklari oluyor misk, sandal vs. ..

Misk kokusunu sevmezlermiş.. O da uzak tutarmış..

Misk kokusunu sevmezlermiş.. O da uzak tutarmış..

himm demek öyleymis .. uzak durunuz o halde ;)

himm demek öyleymis .. uzak durunuz o halde ;)

Tam tersi misk kokusuna yakın duralım ki bu sayede yaklaşmasınlar bize.. :)

Gerçi benimkiler zararsız görünüyorlar ama bi de dertlerini bilsem.. :)

kardeşim tuzları poşetlerine koyup gardolaba yatak altlarına banyoya mutfağa onları koyuyoruz ,ve poşetlerin ağzı bağlı muluktan akıtıyoruz sonra o poşetteki tuzları ne yapıyoruz ,döküyormuyum gömüyormuyum ve ne kadar süre duracaklar,poşetlerin ağzına düğümmü attın yoksa açıkmı durdular teşekkür ederim

ben birde adaçayı yakıp dumanını evde tütsülerim,vallahi bu ara yatarken normal sayılacakken kalktığımda kendimi çok ağır tır gibi hissediyorum ,kaburga kemiklerim dahil bütün kemiklerim ağrıyor ve külçe gibi uyanıyorum oda zar zor,hatta dün akşam uyurken kızımın anne diye seslenmesine uyandım beraber yatıyoruz hemen dürttüm rüyamı gördün dedim yoo..ben bir şey demedim dedi saate baktım 4-4,5 civarı hani namaz vaktide değildi. bunları yazmamım sebebi zamanında bana evime çocuklarıma eşimden ayrılalım yada ölelim diye çok büyü yapılmış doğruluk payı yüksek ,acaba hala onların etkisimi var az da olsa diyorum.sizce ?

hee bu arada eşimden de ayrıyız resmi değil ama 4 senedir ayrı yaşıyoruz

kardeşim tuzları poşetlerine koyup gardolaba yatak altlarına banyoya mutfağa onları koyuyoruz ,ve poşetlerin ağzı bağlı muluktan akıtıyoruz sonra o poşetteki tuzları ne yapıyoruz ,döküyormuyum gömüyormuyum ve ne kadar süre duracaklar,poşetlerin ağzına düğümmü attın yoksa açıkmı durdular teşekkür ederim

Postetteki tuzu belirttigim gibi öyle yerlerinde duruyor ellemiyorum... ben ilk yaptigimda uzun süre öyle biraktim sonra posetleri zaman zaman sofra tuzu yani yemeklere kullandim bir iki yemek kasigi tuzu da musluga döküyorum tuvalete de döküyorum ardindan sudan akitiyorum ve her pencereden iki üc yemek kasigi asaga döküyorum. Tuzlari yemekte kullanabilirsin.. gömme gibi durum yok.. ayrica yarim kilo kadar tuzu da banyo küvetine katip 10 - 15 dakika icinde durup cikiyorum.. ferrahlik veriyor.

• Like 1

Hikaye okur gibi okudum. demek ki benimde bilmem gerekiyormuş yazıldı okudum. Hayatın hakkında çok söylemler olmuş onların etkisi var bence hayatımız bilim kurgu gibi ...

Allah'ın izni ile dualar gönderdim ferah laman için olay kendinde bitiyor sen istediğin sürece hayatındalar istemezsen hayatından çıkarlar. yanlışı yanlış ile yapma her daim doğru yolu bulursun. yazdıklarımı anlamayabilirsin ama daha açık nasıl yazacağım bilemedim klasik cümle söyleyeyim iş düşüncelerde bitiyor bu yüzden ilahi yardım görmek için bol bol tövbe et, çocukluğundan beri anlatılanlardan dolayı bu bilgilerle büyümüş büyüdükçe kendinden düşünceler üretmişsin, beyninden düşüncelerini arıt yani şöyle ki hayatın çok güzel olduğunu, yaşanması gerekenleri yaşamışsın bitmiş bugününü düşün AN'ı yaşa.......

Dedikodu kısmına geleyim:

1- o ev nerde ise bul çünkü define var orda, Belki senin aydınlanmam veya hayatında eksik olan bilgileri tamamlaman gereken birşey de olabilir bence kitap yaz. Sakın dalga geçtiğimi düşünme 50 yaşını geçmiş birisiyim.

2- Rahmetli Babamda çok söylerdi O kadar kalabalıklarmış ki eve hücum ediyorlarmış babam içerden direniyormuş ama yıkamamışlar Rahmetli Annem ve Benden korkuyorlarmış.

Çok söyledi Annem yok öyle birşey kötü düşünerek çağırıyorsun diye ben delimiyim niye çağırayım vs. geçmişte olan olaylar ve anlatılanlar kendi bilmese bile bilinç altında canlı oluyorlar tekrar tekrar hortluyorlar onları temizlemesi arınması gerek zaten temizlendiğinde kendiliğinden bitiyor gerçek yaşamına dönüyorsun.

3- Tıbbi olarak bir örnek su çiçeği (eskiden aşı yokmuş) geçiren bir kişi tam atlatamadığı için 50-70 yıl sonra tekrar hortluyor (omurilikte saklanıyormuş) ve adına şimdi zona diyorlar bünye güçsüzse ölüyor, sağlamsa iyileşiyor..

Bu sitede var hoponoplar onları oku,

İnançlarımızdan dolayı Müslümanız Peygamberimiz ve kuranımız başımızın tacı. Kutsal kitabımız Kuranı- Kerim dediği gibi okuyalım. Dünya 13.5 milyar geçmişi var kimler gelmiş kimler geçmiş okuyalım ufkumuzu genişletelim...Biz Cinlerden Üstün varlıklarız onların elinde oyuncak olmayalım.İNSANIZ...

Kitap okumayı seversen Zero limit-yazarı Joe Vitale tavsiye ederim.

Başınıza gelen herhangi bir musibet kendi ellerinizle kazandıklarınız yüzündendir, bununla beraber Allah yine de çoğunu affeder. (şura30)

• Like 1

Hikaye okur gibi okudum. demek ki benimde bilmem gerekiyormuş yazıldı okudum. Hayatın hakkında çok söylemler olmuş onların etkisi var bence hayatımız bilim kurgu gibi ...

Allah'ın izni ile dualar gönderdim ferah laman için olay kendinde bitiyor sen istediğin sürece hayatındalar istemezsen hayatından çıkarlar. yanlışı yanlış ile yapma her daim doğru yolu bulursun. yazdıklarımı anlamayabilirsin ama daha açık nasıl yazacağım bilemedim klasik cümle söyleyeyim iş düşüncelerde bitiyor bu yüzden ilahi yardım görmek için bol bol tövbe et, çocukluğundan beri anlatılanlardan dolayı bu bilgilerle büyümüş büyüdükçe kendinden düşünceler üretmişsin, beyninden düşüncelerini arıt yani şöyle ki hayatın çok güzel olduğunu, yaşanması gerekenleri yaşamışsın bitmiş bugününü düşün AN'ı yaşa.......

Dedikodu kısmına geleyim:

1- o ev nerde ise bul çünkü define var orda, Belki senin aydınlanmam veya hayatında eksik olan bilgileri tamamlaman gereken birşey de olabilir bence kitap yaz. Sakın dalga geçtiğimi düşünme 50 yaşını geçmiş birisiyim.

2- Rahmetli Babamda çok söylerdi O kadar kalabalıklarmış ki eve hücum ediyorlarmış babam içerden direniyormuş ama yıkamamışlar Rahmetli Annem ve Benden korkuyorlarmış.

Çok söyledi Annem yok öyle birşey kötü düşünerek çağırıyorsun diye ben delimiyim niye çağırayım vs. geçmişte olan olaylar ve anlatılanlar kendi bilmese bile bilinç altında canlı oluyorlar tekrar tekrar hortluyorlar onları temizlemesi arınması gerek zaten temizlendiğinde kendiliğinden bitiyor gerçek yaşamına dönüyorsun.

3- Tıbbi olarak bir örnek su çiçeği (eskiden aşı yokmuş) geçiren bir kişi tam atlatamadığı için 50-70 yıl sonra tekrar hortluyor (omurilikte saklanıyormuş) ve adına şimdi zona diyorlar bünye güçsüzse ölüyor, sağlamsa iyileşiyor..

Bu sitede var hoponoplar onları oku,

İnançlarımızdan dolayı Müslümanız Peygamberimiz ve kuranımız başımızın tacı. Kutsal kitabımız Kuranı- Kerim dediği gibi okuyalım. Dünya 13.5 milyar geçmişi var kimler gelmiş kimler geçmiş okuyalım ufkumuzu genişletelim...Biz Cinlerden Üstün varlıklarız onların elinde oyuncak olmayalım.İNSANIZ...

Kitap okumayı seversen Zero limit-yazarı Joe Vitale tavsiye ederim.

Başınıza gelen herhangi bir musibet kendi ellerinizle kazandıklarınız yüzündendir, bununla beraber Allah yine de çoğunu affeder. (şura30)

Kıymetli düşünceleriniz ve önerileriniz için tşk ederim.. Dikkate alacağım.. Ev konusunda bende bir mesaj verilmeye çalışıldığını düşünüyorum.. Eski harabe evleri onlar gösterirlermiş.. Ve bir insan aynı rüyayı noktasından virgülüne birebir aynı nasıl görebilir defalarca?.. Üstelik çocukluğumdan beri gördüklerimin tarifi de define cinleriyle aynı.. Haklı olabilirsiniz.. Yada anlatılmak istenen farklı bişey de olabilir.. Sanki orada bekleniyorum gibi.. Araştırıyorum, henüz bulamadım ama bir gün hiç ummadığım bir yerde karşılaşacağımı düşünüyorum.. Kısmet tabi..

• Like 1

Bende ısmıne takıldım kardeşım kendınıze bu ısmı takarak bır nevı kabullenmemı

Bende ısmıne takıldım kardeşım kendınıze bu ısmı takarak bır nevı kabullenmemı
Yok hayır kardeşim.. Kullandığım ismin konuyla hiç alakası yok.. :) Çok hırçın bir çocukluk geçirdim ve o zamanlardan bu yana hep cadı kız bu derlerdi.. Sonra da iş hayatında o dönemki işimin üstadı bir ablamla çalışma fırsatı buldum ve ona da hep kuyu cadısı derlerdi.. İki cadı çok iyi anlaşınca kuyu cadısı 1 ve kuyu cadısı 2 olduk.. Tamamen arkadaşların taktığı bir isim.. :)

Ama yıllardır alışınca ismimi sevimli bulmuyorum desem yalan olur.. :)