Jump to content
roseraie

Birbirimiz İçin Çekim Defteri

Recommended Posts

Canlar aklıma bir fikir geldi, burada bir çekim defterimiz var ve dileklerimizi gerçeğe dönmesi için yazıyoruz,oradan da devam edelim

Ayrıca olaya biraz daha heyecan ve umut katmak için, burada bir başlık daha açıp, üstteki üyenin dileğini gerçekleşmiş gibi yazıp-bir anlamda onaylayıp, altına kendi dileğimizi yazıp devam edelim mi?

Nasıl kı duada bir başkasının duası bizimkinden cabuk kabul edilir bazen; belki çekim yasasında da arkadaşlarımızın acaba olacak mı olmayacak mı gibi bir endişesi olmayacağı için enerjiyi bizim için bizden kolay serbest bırakacakları için belki de daha etkili olabilir

ne dersiniz?

Umarım yazımı karışık bulmadınız; şöyle yapıcaz

mesela AYŞE gelip dileğini yazıcak -olumlu şimdiki zaman kipi ile ve gerçekleşmiş gibi sonuna şükürler olsun teşekürler yazıp gidicek

AYŞE: öss'yi kazandığım için şükürler olsun teşekkürler

bir sonra gelen üye FATMA olsun ve şöyle yazsın lütfen

FATMA: Ayşe öss'yi kazandığı için sükürler olsun teşekkürler

(fatma kendi dileğini de eklesin)

Ben de sevgilimle barıştığım için şükürler olsun teşekkürler

alta gelen üye Fatmanın dileğini onaylayıp olumlu olarak yazdıktan sonra kendi dileğini yazsın

böyle devam edelim ne dersiniz?:thumbsup:Hepinize hayırlı çekimler bol başarılar

• Like 1

arkadaşlar yok mu hiç bir dileğiniz?ayıp olmasın diye duruyorum valla yoksa başa yazarım dileğimi

Guest gülümsün

tez vakitte devlete atanmak hayırlısıyla inşAllah

--------------------

çokmutluluk şimdiki zaman eki ( yor) canım örn eksik olmuş ama anladığımı doğrusuyla yazayım yukarıda incelemeden yazmışım:::::. İnşAllah 2010 ocak ayında devlete kadrolu atanıyorum .... darısı sizlerin başına Şükürler Olsun çok teşekkür ederim....

--------------------

yukarıda incelemeden yazmışım:doğrusu::::. İnşAllah 2010 ocak ayında devlete kadrolu atanıyorum .... darısı sizlerin başına Şükürler Olsun çok teşekkür ederim....

Guest tuse

güümsün atandığı için şükürler olsun

rahat kısa saatli bir işe girdiğin için şükürler olsun...

Guest isilguns

Tuse kısa saatli bir işe girmiş hamdolsun.

Ben de bu sene evlendim, mutluyum, hayırlısı olsun bana ve aileme. Bu çekim sitesindeki herkese de teşekkürler.

Guest Cesur

tez zamanda evde kalmışlara koca ya rabbımmmmm en iyiisinden inş:rofl:

tez zamanda evde kalmışlara koca ya rabbımmmmm en iyiisinden inş:rofl:

seni evde kalmış diye adlandırdıkların dövmez işallah:rofl:amin:rofl:

Guest Cesur

kim üstune alınırsa oo guneyhannnn aaa nıye dövsunler ben dua edıyorum ayol beddua etmıyorum ya:rofl:

kim üstune alınırsa oo guneyhannnn aaa nıye dövsunler ben dua edıyorum ayol beddua etmıyorum ya:rofl:

duaya bak evde kalmışlar diyosun ne şahane dua bununla evde kalmalarınımı çekmek istiyosun bunumu çekeceksin çekim yasasıyla:rofl: