Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
hacersş

Yeni Bir Dolandırıcılık mı?

Question

Bizim İnsanlığımız mı öldü? yoksa Akılandık mı? bilemedim.....

Nasıl bir oyunun içindeyim Yarabbim.

Kapıyı açtım 1 kadın çapraz komşu ile konuştu kapı kapandı kadın direk bize malatyadan gelmiş gece kondu su varmış kiracını mı ne çıkaracakmış evde yokmuş bizim apartmandan birisinin adını verdi evde yokmuş onlar gelinceye kadar bizde kalabilirmiy miş? olmaz dışarı çıkıyoruz biz dedim nerelisiniz diye sormaz mı?

nufüsuna mı alıcak ne........

Not: Esasında buna benzer bir olay 2007 yılında Kütahya da başıma gelmişti iyi niyetimden çok şey kaybettim. Artık hayvan terli mahsum olarak gelseniz bile bende kapılar kapalı boşuna yorulmayın.

Düşüne su vermeyecek hale geldik Rabbim Affetsin.

verdiği isme gittim evdeyiz biz gelen olmadı demez mi?

8 answers to this question

Recommended Posts

• 1

dün tesadüfen youtube den kapali kadinlar eve geliyorlar adam da onlari kapi merceginden kayda aliyor ve kapisini acmiyor ve diger iki bayan da karsi komsusunun ziline basip basip duruyor onu izlemistim evet dedigin dolandirliciktan baska bisey degil kimseye kapi acmamak lazim !!

• 1
Zillerden öğreniyorlar isimleri kamera var , herkese söyledim yetmedi burdanda yazdım herkesler öğrensin.:)

Ayrıca ne cüret evinize gelebilirmiyim diyor belki ben sana zarar veririm o zaman ne olacak tövbe tövbe

al iceri bi güzel yesin bi tekme tokat hastanelik edin saliverin .. :rofl:

• Like 1

• 0

Eşim çöp atmaya çıktı kadın gelip konuşunca bende onla çıktım marketten birşeyler aldık çocuk parkı var bizim orda kadını takip edelim diye baktık yoktu ortalıkta ben yaşlar da 50-55 yaş civarı açık bir bayandı arkası kalabalık mı bilmem,komşuya gittik evdeydim dedi,akıl edemedik o an komşuya bakmayı yoksa polisi arardım.

• 0

cnm onlar basi acik kapali grup halinde oluyorlar genelde her kesime güvenlerini kazanabilmeleri icin onlarla irtibata dahi gecmeyin.. hatta polise önceden bildiri yapabilirsiniz..

altin, para ve degerli esya pesindeler onlarin arkasinda adamlari var genelde karilar bakiyorlar tam eve soygun olaylarinda adamlar devreye giriyorlar konu komusuna da ilet bunlari yabanci sokmayin mümkünse kameraya felan alin onlari sonradan haberlerde cikiyorlar dolandirdiklari.. dikkatli olun bu yaratiklardan .. ayrica unutuyordum ailenize de haber verin böyle seylere onlarda dikkatli olsunlar...

• 0

Zillerden öğreniyorlar isimleri kamera var , herkese söyledim yetmedi burdanda yazdım herkesler öğrensin.:)

Ayrıca ne cüret evinize gelebilirmiyim diyor belki ben sana zarar veririm o zaman ne olacak tövbe tövbe

• Like 1

• 0
BalveBadem, 2 saat önce yazdı:

Siz daha önce yaşadım böyle bir olay demiştiniz ya? O zaman ne olmuştu? Ne yaşamıştınız?

İş yerimde  2 kız  müşteri gelmişti laf kalabalığı ile dikkatimizi dağıttılar eşim,kızım ve ben 3. müzde daldık artık ne yaptılarsa kaş ile göz arasında çantamı çaldılar. polis müşterimiz vardı ona söyledik kızlardan biri zengin aile kızı ve hırsızlık adı aklıma gelmedi kloptami mi ne her neyse mahkemelik olduk inanırmısın hırsız avukat tutmuş.şaşırdık ha bu arada çaldıklarını geri vermedi ne olduğu belli değil tarlalara mı atmışlar ne hiç birşey bulamadım telefonlarımda İstanbul iki telliden çıktı ama bana ulaşmadı halen... işte böyle,