Jump to content
aura

Ben Çok Kotu Bisey Yaptim!!

Recommended Posts

Tanidigim bir erkek arkadasim vardi.bu arkadasim karisini yabanci uyruklu biriyle aldatiyordu ve daha oncede baska baska bayanlarla aldatiyordu ben karisini tanimamama ragmen faceden bulup onlarin resimlerini gonderdim baska bir isimle belki kocasina sahip cikar dusuncesiyle kadin gercekten o yolun yolcusu birisiydi ama ben su an bosandiklarini ogrendim ve o bayanla evlendigini ogrendim cok huzursuzum bunun vebali nedir?

• Like 1

belki de senin bunlara hayiri dokunmus olabilirsin onlarin kaderinde zaten bosanmak varmis ve sen bir vesile olmussun ama tabi kari koca arasina girmemekte daha iyi ederdin bence sen onlarin adina bolca tövbe edip onlara hayir dua oku onlar icin hep hayir dile böyle yaptiginda sen onlarin iyiligini istemis olursun ve belki de kötü yollardan siyrilmis olurlar senin dualarin sayesinde ve sen de yaptiginin (kari koca arasini acmakta) Rabbimin katinda günahlarin affolur..

Dışarıdan baktığım bir gözle hiç iyi yapmamışsın sana mı kalmış derdim...

Lakin aldatılan kişi yerine koydum kendimi o zaman senin alnından öperdim uyardın diye,

Esasında senin gibi cesur insanlar çok olsa yuvalar bozulmazdı emin ol...

bence senin bir kusurun yok kişi kendine yapar sen vesile olmuşsun boşver takma kafana.....Suçlama kendini

Kac gundur kendi kendimi yiyodum tesekkurler birazda olsa icim ferahladi benim amacim kovasina sahip cikardi belki diye ama adam karisina sadik diildi zaten hep hayatinda birileri vardi biraz burnumu sokmus gibi oldum ama sessizde kalamadim bir daha boyle birsey yaparmiyim bilmiyorum ama ben yunede tovbemi edicem

Ama senin niyet kötü diilmiski; ameller niyetlere göredir. Allah kalpcigini bilior canini üzme....

tebrik ederim sizi cidden çok doğru yapmışsınız ben olsam bende aynısını yapardım

Ama senin niyet kötü diilmiski; ameller niyetlere göredir. Allah kalpcigini bilior canini üzme....

Evet kotu niyetle diildi

tebrik ederim sizi cidden çok doğru yapmışsınız ben olsam bende aynısını yapardım

Gercektenmi icime su serptiniz

• Like 1