Jump to content

Recommended Posts

eka, Şimdi yazdı:

Yeni sitemiz hayırlı olsun diyelim o zaman... Kısmet böyleymiş..

Güzel dileğin için teşekkür ederiz Eka'cığım...

• Like 2

Renan, 5 dakika önce yazdı:

Güzel dileğin için teşekkür ederiz Eka'cığım...

Rica ederim.

eka, 2 saat önce yazdı:

Yıllardır sakladığım mesajlarım vardı. Silinmiş. En azından Estanbul bunu yapmamalıydı.Bize bildirim yapsaydı biz de bazı önemli konuları not alsaydık. Bu böyle olmamalıydı. Silinmiş demek basit... Onca yıl onca emek var. Bir uyarı bile yok.

Kesinlikle arkadaşım. Bence de kurtarılmalı. Çok üzgünüm.

• Like 1

bende henüz siteyi çözmeye uğraşıyorum biraz karışıkmı olmuş banamı öyle geldi malum ihtiyarlık eski hali daha kolaydı  keşke eski haline dönse

• Like 1

Kapiyi zor buldum nerdeyse disarida kaliyordum:rofl:.Hayirli olsun.Dostluk ve sevgi dolu guzel sohbetlere sahit olmasi dilegi ile.

• Like 2

emeğinize sağlık çok güzel olmuş mesajlarımız yok olmuş onlar da benim için önemli değil. önemli olanları hep not alırım veya flash belleğe kaydederim her zaman harp olur darp olur diye kendimi garantiye almayı severim. Özür dilerim herkesten kimseyi kırmak incitmek değil niyetim dünyada neler oluyor tek derdimiz bu olsun,

Allaha Emanet

• Like 2

Az biraz kurcaladım. Mesaj yazarken es kaza sayfayı kapattığınız zaman mesaj silinmiyor. Resim yükleme şeyisini görememiştim ama ona da gerek kalmamış. Masaüstünden resmi sürükleyip bıraktığınızda konuya ekliyor. Profil düzenlemesi sırasında kullanılan bir takım ayarlar 2-3 tane ile sınırlı bırakılarak daha da basitleştirilmiş. Like botunu isteniyordu, fazlası gelmiş. Toplist tamamen kaldırılmış ki zaten ayarlayamadığımız için bir faydası da yoktu. 

Özel mesajlardan ziyade imzalar gitmeyeydi iyiydi. :D