Jump to content
berresu

Korktuğum Basima Geldi

Recommended Posts

Forum kac gündür yoktu tamam dedim birşeyler değişecek. Açıldığında çok şükür birsey değişmemiş dedim rahatladım. Ben bir önceki haline bile yeni alismistim. Ama bu hali çoook fena. Ben alisamam. :(:(:(

• Like 4

değişiklik iyidir :)

• Like 1

Ivy, 45 dakika önce yazdı:

değişiklik iyidir :)

Ayneenn...:) Alışırız alışırız bir şey yok. Güzel olmuş...:)

• Like 1
  • Thanks 1

Bi şey söyliycem önemli olan kutuyu cilalamak değil içeriği kaliteli yapmak olmalı  değil mı? Estanbul için bir özeleştiri yapicam ben de buranın bir bireyi olduğum için, estanbul bir çok konuyu yasak diyerek konuşulmasını paylaşılmasını engelledi. Içi fos bir site olunca ve eski ziyaretçiler dahil forumlar boşalınca  da dıştan cilalamaya karar verdi. Valla gidin site sahibine duyurun söylediklerimi. Kaç zamandır gelesim kalmamıştı benim de. Yavaş yavaş (ziyaretçisi çok diye savunduğunuz ve türemeyen topiklerle yani açtığınız konularla ) bi yere varılamayacağını anlayacaksınız. Yani 'yeni konu sayisi' değil 'içeriği sürekli farkli insanlarin fikirleriyle doldurulan' yani yaşayan  topikler daha değerli olur. Bakın zamanla göreceksiniz. Sonra da gidip her haklı eleştirisine ramen balvebadem'i banlarsınız. Bu daha kolay çünkü.

BalveBadem, 38 dakika önce yazdı:

Bi şey söyliycem önemli olan kutuyu cilalamak değil içeriği kaliteli yapmak olmalı  değil mı? Estanbul için bir özeleştiri yapicam ben de buranın bir bireyi olduğum için, estanbul bir çok konuyu yasak diyerek konuşulmasını paylaşılmasını engelledi. Içi fos bir site olunca ve eski ziyaretçiler dahil forumlar boşalınca  da dıştan cilalamaya karar verdi. Valla gidin site sahibine duyurun söylediklerimi. Kaç zamandır gelesim kalmamıştı benim de. Yavaş yavaş (ziyaretçisi çok diye savunduğunuz ve türemeyen topiklerle yani açtığınız konularla ) bi yere varılamayacağını anlayacaksınız. Yani 'yeni konu sayisi' değil 'içeriği sürekli farkli insanlarin fikirleriyle doldurulan' yani yaşayan  topikler daha değerli olur. Bakın zamanla göreceksiniz. Sonra da gidip her haklı eleştirisine ramen balvebadem'i banlarsınız. Bu daha kolay çünkü.

Gelesiniz gelmiyor ama her gün buradasınız.Yasakladınız dediğin paylaşımlar muska büyü işleri.Bunu size daha önce de söyledim.Bu bir yönetim kararı ve saygı duymalısınız.Bizler size nasıl saygıyla yaklaşıyorsak sizlerin de yaklaşımı bu olmalı.Siz harcanan emeklere içi boş diyemezsiniz.Ayrıca forumun cilalanmaya boyanmaya hiç ihtiyacı yok.Yapılan değişiklikler internet ortamındaki son gelişmelere ayak uydurmak.Eleştiri yapmıyorsunuz şu anda saldırıyorsunuz.Zirâ saygı sınırlarını zorlayan insanlara hiç tahammülüm yok.Beğenmiyorsanız gelmeyebilirsiniz.Hatta istiyorsanız şu an hesabınızı kapatabiliriz...

• Thanks 1

Ben çok beğendim alışma dönemi elbette olacak, üye olduğumda yazdığım ilk mesajı bile buldum okudum. emeğinize sağlık

• Like 2