Jump to content
berresu

Korktuğum Basima Geldi

Recommended Posts

VBulletinden vaz geçildiğini görüyorum.

Seo tam oturmamış durumda.

Değişiklik iyidir elbette ama alışılmışın dışında pek bir şey olacağını zannetmiyorum.

• Like 1

PALAUDIS, 50 dakika önce yazdı:

VBulletinden vaz geçildiğini görüyorum.

Seo tam oturmamış durumda.

Değişiklik iyidir elbette ama alışılmışın dışında pek bir şey olacağını zannetmiyorum.

Birşeyler değişsin diye yapmadık efenim.VBulletin öncelikle güvenlik anlamında gelişmelerin gerisinde kalıyordu.En büyük sebep bu.Hesapların ve paylaşımların daha iyi korunması...

• Like 2

Evet eskiden benim için çok değerliydi. Her gün gelirdim. Aradığımı bulurdum. Başıma büyü olayı gelene kadar da büyü forumlarına uğramazdım. Hatta büyü topiklerini yadırgardım. Sonra ihtiyacım oldu girdim. Aradığımı bulamadım. Önemli de değil. Hergün yazıştığımız insanlar uğramamaya başladı. Oyunlar dışında faal konu kalmadı. Sonrasında her gün gelmeyi burak ayda yılda bir uğruyorum. Çakır abi olmasa uğrayacağım bile yok. Sadece saygı duyduğum insanlar hatırına burdayım.

Saygı duyduğunuz insanların bir çoğu  forum için pekte faydası olmayan insanlardı o yüzden ne yazık ki şu an aramızda değiller.Çünkü onların nemalanmalarına izin vermedik.Yeniliklere ve değişime açık bir forumuz,Büyücüler ve muskacılarla çıtasını yükseltmedi sonucta bu forum.O sizin begenmediğiniz yeni konu dediklerinizle online rekorları kırıldı burda emeği takdir etmek zor bir şey değil.Eskiden yeniye geçmek her zaman alışmak açıcından zordur ama eleştirinin dozunuda emeğimize saygısızlık yaparak arttırmayalım.Girmek istemeyen yazacağı kadar girmeme hakkını kullansa iyi olur...

• Like 4

Ben beğendim, çok artıları var.  Aslında kullandıkça herkesin daha çok hoşuna gidecek eminim. Emeği geçen herkese teşekkürler. 

• Like 2

Forumun ama sayfası neresi ama sayfaya nasıl geliyoruz. Birde herkes mesajların silindiğini söylüyor ben rap im nerde mesajim nerde onu bile bulamadım :( :(.

Renan, 26.07.2017 - 11:38 PM yazdı:

Birşeyler değişsin diye yapmadık efenim.VBulletin öncelikle güvenlik anlamında gelişmelerin gerisinde kalıyordu.En büyük sebep bu.Hesapların ve paylaşımların daha iyi korunması...

Ablacım... VB de sistem ücretli olmasına karşılık güvenlik açıkları olması saçmaydı ve kullanmayı hiç tavsiye etmedim.

VB ücretli açıkları var ama ücretsiz çokça Forum Scriptlerinin açıkları yok SMF yi en azından 10 senedir kullanıyorum mesela hiç server hatası dışında hacklendiğini ve bilgi çalındığını görmedim. Bu sistemi kullamadım bilemem ama VB den daha ekonomik olduğu kesin :D

Ufak tefek Css mobil hataları mevcut onlarıda gördükçe bir konu altında toplayıp yazarım. katkımız olur böylece

• Like 1

benım bır rıcam olucak  temaya sıyah rengı eklermısınız lutfen  gozlerım bu beyaz renklerden cok etkılenıyor tesekkur ederım

bırde kımler onlıne nıye gorunmuyor sıtede kac kısı var

Edited by astrolog
  • Like 2
  • Thanks 1

ha eklemeyı unuttum sıyah kırmızı olusu benı daha cok etkıledığı gıbı daha cok sevıyorum daha yenı sıteye gırebıldım uzun uğraslar sonunda bakalım daha nelerı sıkayet ve memnunuyetten bahsedıcez  ama bu sıyah kırmızı temamı gerı ıstıyorum lutfen sıteye  benı ceken nedenlerden bırıydı ayrıca 

bırde yazıları bıraz daha sıyah ve buyuk ayarlarmısınız genel sıte  forumu lutfen Renan  ve dığer yetkılıler :clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

• Like 2