Jump to content
berresu

Korktuğum Basima Geldi

Recommended Posts

Sayfanın en altında tema butonuna tıklayarak, yeni eklenen koyu renk temayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

cok tesekkur ederım hatta  tam sıyah olsa cok daha ıyı olur eskısı gıbı 

forumdakı baslıkların altındakı bolum  baslıklarında yazıların bıraz daha buyuk ve  yazının daha sıyah renkle olursa sevınırım 

tesekkurlerrrrrrrrrrrr:clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

Edited by astrolog

Beyaz isik benimde gozumu rahatsiz ediyor ama telefonun rengini biraz dusurursen sorun yasamazsin ben oyle yaptim,aslinda site icinde degil genel manada gözleri ni daha az yorar.

sadece cep değıl normal pc de aynı sorun oluyordu  

Siteye her girdiğimde sitede sunlarda olsa ne güzel olur diye içimden geçirdiğim  bircok ozelik gelmiş (site yönetimine öneri sunmadigim halde yapilmis) ama birçok arkadaşında yazdığı gibi yeniye alışmak ve kullanmak zaman alacak ( en azından  benim için)

Rep puanı özel mesaj nerden yapiliyor bunları bilemedim konu başlıklarına alt başlıklarına ulaşmakta zorlanıyorum Son olarakta site eskiye göre yavaş açılıyor sanki sizlerde durum nasıl? 

Acaba benim net veya browserden mi yoksa iyilestirilmeye calisilan site kaynakli gecici sorunmu

Mesajlı rep sistemi yok. Mesajların sağ altında kalp var. Beğendiğiniz mesajları kalbi tıklayarak ödüllendiriyorsunuz. Kişinin rep puanına 1 puan olarak yansıyor. 

Özel mesaj için sağ üstte mektup zarfı var. Onu tıklarsanız özel mesaj alanına girersiniz. Yeni mesajı oradan oluşturabilirsiniz.

Sitedeki ağırlık çalışmalardan kaynaklanıyor. Çalışmalar tamamlandıktan sonra böyle bir sıkıntı kalmayacak...

• Like 2

Ayrıca sembol neden tek göz valla kafamı karıştırdı? Bu sembol kirlendi bana göre.

Hazır tema kullanıyoruz. Satın alınan tema oraya demo olarak öyle bir logo koymuş. Uygun bir zamanda kendi logomuz ile değişecek.

Kendimize esrarengiz bir oluşum süsü vermek istesek sanırım o gözü sitenin en başına koymazdık zaten :)

- Ayrıca yazı boyutlarına da bakarım.

- Site yavaşlığı için de bir test yapar bakarım. Bende farkedilir bir yavaşlama görünmüyor.

• Like 1

Böyle göz yormuyor,  daha siyah istemenizi anlamıyorum.

Beyaz neden beyaz ki, yada kırmızı, yada siyah!!?? Zevkler ve renkler tartışılmaz, anlamadığımız şeyleri anlayanlara bırakalım olmaz mı? Kırmızı siyah temayı sevenler ve isteyenler var, ama son söz yönetime ait. Tek gözü ciddiye almıyorum asıl sahipleri her ne kadar finansal açıdan dünyayı yönetiyor olsalar da, kendilerini çok fazla ciddiye alıyorlar bence. Asıl konumuza dönersek eğer, kırmızı siyah tema opsiyonel olarak geri gelsin lütfen!.. :)

• Like 1

Isyanlardayim  gercekten benim sitede yasadigm  sorun  bilinclimi duzeltilmiyor  artik  siteden  yoneticiler sizlere   o kadar  mesaj  attim  sayfalar arasi gecis yapamiyorum    bir cevap verin  lutfen   yani  istedigim  verimi alamiyorum  siteden  

Siteye  girmemin bir anlami yok   cunku yazilanlari  okuyamiyorum arastiramiyorum  belki ilginizi  ceker

astrolog, 9 saat önce yazdı:

Isyanlardayim  gercekten benim sitede yasadigm  sorun  bilinclimi duzeltilmiyor  artik  siteden  yoneticiler sizlere   o kadar  mesaj  attim  sayfalar arasi gecis yapamiyorum    bir cevap verin  lutfen   yani  istedigim  verimi alamiyorum  siteden  

Siteye  girmemin bir anlami yok   cunku yazilanlari  okuyamiyorum arastiramiyorum  belki ilginizi  ceker

Telefondan giriş yaptığınızda koyu ve default temada sayfalar arası geçiş yapılamıyor.  Varsayılan temayı kullanmanız gerekiyor.

кυвiŁαу, 20 saat önce yazdı:

Telefondan giriş yaptığınızda koyu ve default temada sayfalar arası geçiş yapılamıyor.  Varsayılan temayı kullanmanız gerekiyor.

Sadece telefon degil normal pc dende giremiyorum  daha onceki   sitede boyle sey olmadi  hala  duzelmedi sasiyorum