Jump to content
  • 0
ab-ı hayat

İstihare Rüyamı Yorumlayabilir misiniz?

Question

Bir istihare uygulaması denedim ancak rüyamı yorumlayamadım. Yardımcı olabilecek olan varsa çok sevinirim.

Bu uygulamayı evlenemediğimiz için aramın bozulduğu sonrasında başka sebeplerin de araya girmesiyle çok şiddetli kavga ederek benden ayrılan sevgilimle ileride evlenip evlenemeyeceğimi, hayırlı olup olmayacağını görmek için denedim. Yani beklemeye devam edeyim mi diye.

Rüya şu şekilde;

Öncelikle karanlık bir yerde karmaşık şeyler gördüm ve ürktüm. Sonrasında onun bulunduğu bir evde, bir kahvaltı sofrası gördüm. Bana iki tane pişmiş yumurta verip soymamı istedi. Onun da odun ateşinde çay demlediğini gördüm. Orada üstü başı odun ateşinden is olmuş, kirlenmiş ufak bir erkek çocuğunun bana sarıldığını, benim de onu sevdiğimi gördüm. Sonrasında eski sevgilimin  "ben şimdi okula gidiyorum" dediğini,  yumurtasını yemediğini ve onu sonra yesin diye sakladığımı gördüm. Ardından banyo küvetinde önce bulaşıkları yıkadığımı sonra kendimi yıkanırken gördüm.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Içim ürperdi. Niye bilmiyorum. Okulu bitince mı evleneceksiniz acaba. Ben anlamam ama öyle bir şey geldi aklıma. Bulabilirsen çakır abiye sor. Site değişti ya nasıl bulursun bilmiyorum, o yorumlar.

• 0
BalveBadem, 5 dakika önce yazdı:

Içim ürperdi. Niye bilmiyorum. Okulu bitince mı evleneceksiniz acaba. Ben anlamam ama öyle bir şey geldi aklıma. Bulabilirsen çakır abiye sor. Site değişti ya nasıl bulursun bilmiyorum, o yorumlar.

Ben de öyle olabileceğini düşündüm ama internetten baktığım rüya yorumlarının biri diğerini tutmadığı için emin olamadım :(

Çakır abiyi nasıl bulurum bilmiyorum da umarım o bu soruyu görür ve beni bulur :)

• 0

Allah hayırlara çıkarsın diyelim.

Bence o adamdan.uzaklaş kardeşim. ..

Rüyan bunu gostermiş sana..

Allah hayırlı yuva kurmayı nasip etsin insallah sana ve dileyen herkese

• 0
gulocans, 10 dakika önce yazdı:

Allah hayırlara çıkarsın diyelim.

Bence o adamdan.uzaklaş kardeşim. ..

Rüyan bunu gostermiş sana..

Allah hayırlı yuva kurmayı nasip etsin insallah sana ve dileyen herkese

Bana bu kadar olumsuz ve ümitsiz gibi gelmemişti halbuki. Emin misiniz böyle olduğuna?

• 0
ab-ı hayat, 6 saat önce yazdı:

Rüya şu şekilde;

Öncelikle karanlık bir yerde karmaşık şeyler gördüm ve ürktüm. Sonrasında onun bulunduğu bir evde, bir kahvaltı sofrası gördüm. Bana iki tane pişmiş yumurta verip soymamı istedi. Onun da odun ateşinde çay demlediğini gördüm. Orada üstü başı odun ateşinden is olmuş, kirlenmiş ufak bir erkek çocuğunun bana sarıldığını, benim de onu sevdiğimi gördüm. Sonrasında eski sevgilimin  "ben şimdi okula gidiyorum" dediğini,  yumurtasını yemediğini ve onu sonra yesin diye sakladığımı gördüm. Ardından banyo küvetinde önce bulaşıkları yıkadığımı sonra kendimi yıkanırken gördüm.

Bana kızma ama gerçekleri söyleyeceğim, Öncelikle aranızın bozulması 3.kişiler yüzünden olmuş sonra maddiyat girmiş aranıza. İkinizde çok gururlu ve geri adım atmayan tiplersiniz. ikinizde de suç var ama en çok sende neyse rüyaya gelelim; kafan çok karışık aklındakileri bir yere koyamıyorsun lakin aydınlığa çıkacaksın kahvaltı berekettir, yumurta kimine göre kavga kimine göre yüz aklığıdır  herşey ortaya çıkacak dostunu düşmanını bileceksin is ikinizinde bilmediği ortalığı karıştıran bir laf söz var,  bir konu çok değişik boyut almış açığa çıkacak  rahatlayacaksın gururu bırak özür dile çünki laf söz sizin ailenizden çıkmış. Erkek çocuğu sevinçli haber demek, yumurtasını yemediği suçun sende olduğunu gösterir. bulaşık pisliklerden kurtulmaya, banyo yapmanda temizlendiğini gösteriri açıkcası iftiraya kurban gitmişsiniz. özür dile ferahlık var..

Allaha emanet.

• Like 1

• 0
ab-ı hayat, 1 saat önce yazdı:

Bana bu kadar olumsuz ve ümitsiz gibi gelmemişti halbuki. Emin misiniz böyle olduğuna?

Rüyanızda da hislerim de öyle diyor....

• 0
gulocans, 26 dakika önce yazdı:

Rüyanızda da hislerim de öyle diyor....

Ama siz yorumlamadınız fikir beyan ettiniz. 

• Like 1