Jump to content
  • 0
rday14

Yardım Edin Bilen Kimsem Yok Soğan Büyüsü ?

Question

Derdim biraz uzun ama kendi başıma işin içinden çıkamıyorum. Bir süre önce nişanlımdan ayrılmıştım, üstelik ciddi bir sebep de yoktu. Çok ağladım, çok dua ettim çok zor bir yıl geçirdim.Bir gün rüyamda nişanlımın yakın bir arkadaşını gördüm.Kız rüyamda soğan yaktı ve "soğan kabuğu yakmışlar" dedim rüyada, sonra Nas Suresini okudum ve uyandım.Bu rüyayı anlamamıştım önce ama rüyadan 1 ay sonra kabuslar görmeye başladım.Geceleri birileri saçıma kollarıma dokunuyor gibi hisler olmaya başladı. Rukye dinleyerek, Kuran okuyarak bu tür şeyler çok çok azaldı bende. Daha sonra araştırdım intertte böyle bir büyü var mı diye çok az bir bilgi buldum.Allaha çok dua ettim bizim ayrılmamızın nedeni bu kızın yaptığı bir şey mi diye ama cevap alamadım.Sonra rüyamda gördüğüm, nişanlımın yakın arkadaşı dediğim kızın en yakın arkadaşını eski nişanlıma yaptılar.

Ama benim içimde hep bir kuşku vardı büyüyle mi biz bu noktaya geldik diye.Bir gün oturdum Kuran okudum Allahım varsa bir şey boz diye niyetlendim,kimseye de demedim okuduğumu.Ertesi gün kızkardeşim bana mesaj attı rüyasında eski nişanlımın şimdiki kız arkadaşı (rüyamda soğan yaktığını gördüğüm kızın en yakın arkadaşı bu arada) kardeşime iplerle bağlı birkaç küçük kağıt vermiş ve demiş ki "Bunları Yusufa verir misin?" (Yusuf eski nişanlım). Kardeşimde kağıtları almış bana getirmiş, kızdan gizli şekilde. 

Bu olaydan 3 ay sonra rüyamda bana bir sure adı ve sayısı gösterildi. 4günde ikimizin niyetine okudum.Geceleri saçıma kollarıma vb dokunmalar hissediyordum ya onlar okumamdan sonra kesildi.Ama eski nişanlımdan hala ses yok ve o kızla beraber. Büyü bozan birini bulamadım, inanın kimlere kimlere anlattım derdimi bir tanıdıkları varsa yönlendirsinler diye ama olmadı. Foruma yeni üye oldum ama 2 yıldır burda gördüğüm duaları okudum hep. Ne olur bana akıl verin, yol gösterin derdimin çözümünü bulamadım.

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet