Jump to content
İη¢ιѕєℓ

313 Ayet’el Kürsi

Recommended Posts

Arkadaşlar sayıyı ve listeyi kim takip ediyor 

Incisel takipi bıraktı galiba 

Hiç ilerlemiyor ben Hergun 5 adet okuyorum mesela eklenmiyor 

Olmassa sürekli okuyan arkadaşlar listeyi bitirene kadar okunacak arkadaşlar için 313 sayısını paylasip listeyi bitirelim  yoksa bu liste ilerlemiyor  katilirmisiniz bu fikrime

Evetse  bu kim ilgilenebilir 

Ben burdayim ve konu formati disinda okuma olmayacak.her gun girip konuya yazmayani eklemiyorum artik.guncel olmasi icin yazmaniz lazim.saglik sorunlarim ve is yogunlugumdan SIK giremesem de konu degismeyecek 10 yildir devam ettigi gibi arkadaslar.Zaten katilim az giremedigim gunlerin sayisini toplamam zor olmasa gerek.yarin toparlayabilirim.herkese hayirli kandiller...

Posted (edited)

Incisel takip etmene sevindim canım geçmiş olsun 

Evet söylediğin gibi benimde diğer arkadaşlarında şikayeti gerçekten ilerlemiyor bir kaç gün bile kimse okumadan geçtiği görülüyor ne zamandan beri ilerlemiyor 

Bu durumda aylardır devam ediyor sen takip ediyorsun okey ama ilerlemiyor onun için boluselim dedim 

Hergun bende giremiyorum  ama Hergun 5 adet okuyorum biliyorsun Allah razı olsun sen beni Hergun ekliyorsun senin girmediğini görünce yazma gereği duydum özelden de sana yazmıştım cevap alamayınca 

Hayırlı kandiller

Edited by astrolog
  • Thanks 2

merhabalar işinize karışmak gibi olmasın ama listede olupta hiç okumayan arkadaşlar var listeyi yeniden düzenleyebilirmisiniz acaba 

• Thanks 1

Amarushaya, 04.03.2019 - 11:12 yazdı:

Kelebek Vadisi için 10 adet okundu...

Toplamda listede 17 isim var, ancak ve zannederim bâzı kişiler okumalara sıklıkla katılamıyor... 313 dûayı, 17 kişiye bölünce toplamda 20 küsûr gibi bir rakam çıkıyor ortaya... Yâni herkes okusa ve yine en az 20'şer adet olsa bu okumalar, sorun kalmayacak gibi... Bu neden ile Kelebek Vadisi için 10 adet daha alıyorum ben de... Bundan sonra bir sürü mesaj yazmak yerine, hepsini tek seferde 20 olarak okurum kendi adıma... Geçmiş olsun İncisel bu arada, umarım en kısa sürede sağlığına kavuşursun sen de... Herkese kolaylıklar...