Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

MiLiTaN, 28.04.2018 - 01:05 yazdı:

Aha dayıya sor :D

FB_IMG_1508787773806.jpg

Dingil olan kim!!!???

Bu ülke de aydınlar, gazeteciler, kanaat önderleri, icon can'lar, önderler var, halkın aptal olmadığını bir gün hepsine kanıtlayacağım, çok az kaldı!!! Halk diye aşağılanan gurubun ne olduğunu, tepeden bakıp küçümsiyenler de öğrenecekler!

Bekleyin tepenizde şimşekler çaktığı zaman geç olacak ama, yeni bir Pompei'ye hazır olun, görürsünüz bizim ne kadar samimi olduğumuzu!!! ;)

Hodri Meydan, şimdi sizlere!

MiLiTaN, 12 saat önce yazdı:

Bir şey mi dedin?

Evet bir şey dedim, bir soru sordum aslında farkında mısın? Dingil olan kim dedim militan, şimdi bu yarışmanın formatı mı dingil, arena da gladyatörlerin dövüşleri üzerine fanatikleşen Roma halkı mı dingil, "hani bu gün ki futbol müsabakaları gibi" yoksa paylaştığın resimde ki çocuk o yarışmaya hiç katılmadığı halde onu kullanarak, hiç sorulmamış soruları, sorulmuş gibi göstererek mizah yapmaya çalışan mı dingil!? Liste uzar gider, kısacası çok şey dedim ama anlayana... ;)

Freestyle, 5 saat önce yazdı:

Evet bir şey dedim, bir soru sordum aslında farkında mısın? Dingil olan kim dedim militan, şimdi bu yarışmanın formatı mı dingil, arena da gladyatörlerin dövüşleri üzerine fanatikleşen Roma halkı mı dingil, "hani bu gün ki futbol müsabakaları gibi" yoksa paylaştığın resimde ki çocuk o yarışmaya hiç katılmadığı halde onu kullanarak, hiç sorulmamış soruları, sorulmuş gibi göstererek mizah yapmaya çalışan mı dingil!? Liste uzar gider, kısacası çok şey dedim ama anlayana... ;)

Bu çocuğun kendisi mizah zaten, sen kafa yorma oralara..

MiLiTaN, 19 saat önce yazdı:

Kafa yormak mı? Isınma turu bile değil bu, daha başlamadık bile! :D ama haklısın iş savaş meydanına kalınca bütün oğlan çocuklarının ve erkeklerin safları ayrılır. Herkes kendi işine bakmalı, mizahına karışmış olmayayım ben kusura bakma. İyi mizahlar olsun.

Freestyle, 15 saat önce yazdı:

Kafa yormak mı? Isınma turu bile değil bu, daha başlamadık bile! :D ama haklısın iş savaş meydanına kalınca bütün oğlan çocuklarının ve erkeklerin safları ayrılır. Herkes kendi işine bakmalı, mizahına karışmış olmayayım ben kusura bakma. İyi mizahlar olsun.

Daha başlamadan bu kadar kafa yoruyorsan hiç başlama derim ben.. Isınma turu bile değilken böyle hararet yaptıysan hiç aksiyona girme biladerim.. Gerçek bir savaşçı karşısına boyunu aşan bir engel çıkınca durup düşünmesini bilmeli.. Bunun yanında her şey için savaşılmayacağını bilmeli, savaştığı şeyin ederini de tartıp düşünmeli..

Evet herkes kendi işine bakmalı, sen bunu bilerek hareket edeceksen kusuruna bakmam.. Sen de kendi mizah anlayışına göre mizah yap biz de gülelim.. 

Ben seni kendi yazdıklarından yola çıkarak değerlendiriyorum, mesela kendini çocuk diye vasıflandıran sensin, belki de öylesindir bilemem çocuk, ama sen beni tam olarak anlamadığın mesajlarım üzerinden, zan ile değerlendiriyorsun. Benim neye ne kadar kafa yorduğumu ne biliyorsun!!??

Evet; hakkaten çocuksun hadi forum oyunlarına dön git oyna, senlik bir şey yok.

Freestyle, 2 saat önce yazdı:

Ben seni kendi yazdıklarından yola çıkarak değerlendiriyorum, mesela kendini çocuk diye vasıflandıran sensin, belki de öylesindir bilemem çocuk, ama sen beni tam olarak anlamadığın mesajlarım üzerinden, zan ile değerlendiriyorsun. Benim neye ne kadar kafa yorduğumu ne biliyorsun!!??

Evet; hakkaten çocuksun hadi forum oyunlarına dön git oyna, senlik bir şey yok.

Kendimi çocuk diye vasıflandırdığım cümlemi bulup yazar mısın?

Benim paylaşımlarımda da senlik bir şey yok ama bir çok paylaşımıma cevap verme zorunluluğu hissediyorsun..

Şimdi sen beni oynadığım forum oyunlarından vurmaya çalışıyorsun ya, peki sen de git ergenler gibi atarlı giderli şeyler yaz oraya buraya, başkalarının seni ilgilendirmeyen paylaşımlarına cevap yazarak prim yapmaya çalış.. Kendine bir de bu taraftan bak..

MiLiTaN, 30.04.2018 - 01:33 yazdı:

İkinci defa alıntılıyorum, bak yazmışsın gördün mü, üç mesaj yukarıda yazdığından haberin yok, ayrıca tekrar ikinci kez yukarıda yazdığım şeyi de tekrar yazıyorum, senin jeton biraz fazla köşeli ki sen anlamamakta ısrar ediyorsun, dedim ya "Erkeklerle oğlan çocukları ayrılır." Çünkü ayrılmak zorundadır! Daha sana da yazmıyorum, herkesin adına düşünüp, kendi kendine karar veren ve kendini haklı sanan, ve hala oyun oynamaktan vazgeçmeyen, bir arkadaşsın benim gözümde, sen git oyna boş ver militan haklısın sen, hadi... :)