Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

Freestyle, 26 dakika önce yazdı:

İkinci defa alıntılıyorum, bak yazmışsın gördün mü, üç mesaj yukarıda yazdığından haberin yok, ayrıca tekrar ikinci kez yukarıda yazdığım şeyi de tekrar yazıyorum, senin jeton biraz fazla köşeli ki sen anlamamakta ısrar ediyorsun, dedim ya "Erkeklerle oğlan çocukları ayrılır." Çünkü ayrılmak zorundadır! Daha sana da yazmıyorum, herkesin adına düşünüp, kendi kendine karar veren ve kendini haklı sanan, ve hala oyun oynamaktan vazgeçmeyen, bir arkadaşsın benim gözümde, sen git oyna boş ver militan haklısın sen, hadi... :)

Bence senin beynin sulanmış, ben "Bu çocuğun kendisi mizah zaten" derken kendimden mi bahsediyorum? Asıl senin kendi yazdığından haberin yok ki "Bu çocuğun kendisi mizah zaten" cevabını hangi cümlene cevap olarak yazdığımı bile anlamıyorsun.. Bence senin başka işin gücün yok burada onun bunun yazdıklarına muhalefet ederek besleniyorsun.. Bir daha benim paylaşımlarımdan alıntı yapma, cevap verme.. Varsa kendi görüşün, düşüncen onu paylaş efendi gibi..

Hıdrellezde süt ü bırakabilecekmiyim cesaret edebilecek miyim diye düşünüyorum

Bir eşşek bile kendini adamdan sayar olmuş, cahil bile kendini alimle bir tutar olmuş, nerede üç kuruşluk bir adam varsa eğer kendini bu devirde sultan zannerder olmuş, kendini bilen, bilmeyen üzerinden prim yapar zanneder mi olmuş!? Kendini şeyh gören hocalar, şahsını peygamber yerine koyar mı olmuş? Bu ne yüksek bir ego, kendini her şeyin üzerine koyar mı olmuş?

Ülkücü mü, Türkücü mü belli değil, her şeyi bilir mi olmuş!!??

Ben ki haftalardır buraya girmiyorum, ne yapmışım da 30 nisanda zafer sahibi olmuşum anlayamadım, bir şey yapmadım ki, ne alaka, forumun çalışma mantığı mı tuhaf olan, yoksa egoistçe görüneceği için burada gereken açıklama yerine üç nokta koyalım... Başka bir şey mi!? Neyse iştee!.. :D