Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

Başınızı çevirip omzunuza bir göz atın . Sizden hiç ayrılmayan bir yol arkadaşı göreceksiniz . İllaki bir isim koymak gerekirse , onu Ölümünüz olarak adlandıralım . Bu ziyaretçiden korkabilir ya da onu kişisel çıkarınız için kullanabilirsiniz . Tercih sizin . Ölüm size bu kadar yakın ve hayat da bir o kadar kısa . Kendinize " Yapmak istediklerimden vazgeçmeli miyim ? " , Yaşamımı başkalarının yönlendirmesine izin mi vermeliyim ?" , " Sorunlarım içime atacak kadar büyük mü ? " , ve " Yaşamanın tek yolu yapmam gerekenleri ertelemek mi?" diye sorun . Büyük olasılıkla yanıtlarınız , bir kaç cümlede özetlenebilir : Yaşa ... Kendin ol ..... Eğlen ... Sev .

Hatalı Alanlarınız, Wayne W. Dyer

takma kirpik denedim beceremedim makyajla ilgili her şeyi merak eden ben nedense kendime hiç bir şey uygulayamıyorum saçım yataktan kalktığım gibi nerdeyse :)...yazın dokunmak dahi istemiyorum ama bir kere daha denicem takma kirpik takmayı birde kısa yapmışlar bu insanlar bunları nasıl takıyor?

Bu gençliğin sabrımı yok ortam bunumu gerektiriyor nereye gidiyoruz böyle, bir  akrabamın kızı, kendi haberi olmadan iki kızı kavga etmişler kardeş bunlar olayın üzerine eşi gelmiş babaları, Anne işte, vay efendim sen çocuklarımla ilgilemiyorsun nasıl annesin vs. Savcılığa gitmiş boşanma davası açmış. Kavga eden kızlardan bir 20 diğeri 23 yaşında. Kadın şok tabiki bende şok ne diyeceğimi bilemedim. Kov evden dedim. Koca pişman yalvar yakar kızları öyle görünce kızgınlıkla yapmış. Dört çocuk ne diyeceğimi bilemedim. Kafa dağıtmak için yazdım işte.... İki kız iki de oğlu var bu şahısların. 

ahh ya gene aklıma şu 90lı yıllarım geldi.. ne güzelmiş her açıdan.... nasıl bir özlemim var o zamanlara karşı...ailem akrabalarım arkadaşlarım doğa daha temiz, müzikler okul hayatı  ben ....

Kalbime göre verme Allahım o yanılır..Senin hoşuna gidecek olanı nasip eyle..Aminn.