Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

domuz gribi ve  Allahın cezası çinden  de bir başka grip mikrobu dünyayı tehdit ediyomuş  oh ne ala ne ala👹

hunili örümcek ile ilgili görsel sonucu"

Dünyadaki en zehirli örümcek türleri arasında gösterilen "Huni Ağ Örümceği"nin ısırdığı kişi 15 dakika içinde yaşamını yitirebiliyor.

avusturalyadaki uzun süren yangınların ardından doğal düşmanlarının yok olması nedeniyle hunuli örümcekler çoğalmış ve yaşam alanlarına yayılmış

ıyyyy iğrenç ve korkunç tek kelimeyle

bu arada 2 metre sıçrayabiliyomuş   ne güzel dimi 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

zebercet, 4 saat önce yazdı:

domuz gribi ve  Allahın cezası çinden  de bir başka grip mikrobu dünyayı tehdit ediyomuş  oh ne ala ne ala👹

hunili örümcek ile ilgili görsel sonucu"

Dünyadaki en zehirli örümcek türleri arasında gösterilen "Huni Ağ Örümceği"nin ısırdığı kişi 15 dakika içinde yaşamını yitirebiliyor.

avusturalyadaki uzun süren yangınların ardından doğal düşmanlarının yok olması nedeniyle hunuli örümcekler çoğalmış ve yaşam alanlarına yayılmış

ıyyyy iğrenç ve korkunç tek kelimeyle

bu arada 2 metre sıçrayabiliyomuş   ne güzel dimi 

Nasıl bir ruh haline bürünmüşüm ki, sıçrayabiliyormuşu s*çabiliyormuş diye okudum onu düşünüyorum şu an. 😂

• Haha 1

Gerçekler acıdır ama baklava tatlıdır, öyleyse baklava gerçek değildir, kurnazlığıyla gelerek, insanları sömürmeye çalışan diğer insanlardan nefret ediyorum.

Baya bir zamandır girmediğimi farkettim :) 

Açık görüşlü, düşünebilen, sorgulayan insanlara bir kaç kapı açalım :) 

Dünyada ki hiç bir millet kaybedicem diye savaşa girmez! Eğer kaybedenler, yenilenler olmasaydı, hic kimse de kaybedeceğini bilerek adım atmazdı, kaybetse bile adım atabilecek olan canını, varını hiçe sayabilecek olan kimse onlar bütün liderlerden daha büyükler ama farkında değiller!

Bu arada alakasız da olsa bir şey soylicem, ben aktif olduğum zamanlar da profil ziyaret sayisi coşuyor, eğer burdaysan ya karşıma çık yada defol git artık senin yüzünden foruma girip girmemek arasında şüphe duyuyorum. Sana ne ki artık ne oldu ne olacak. Ya herşeyinle geleceksin bana yada herşeyinle terk edeceksin beni. Lütfen artık gitt defoll!!!

Edited by Freestyle

Yeni doğan bebeklere sırf dede anne nene ismi olduğu için o adı vermeyi çok yanlış buluyorum.Çocuk anne ve babanın malı değildir.Ona karşı sorumluluğu çok fazladır.Bu sorumlulukların en başında da ona güzel bir isim vermeli.Bazı isimlerin aurası ve karması oluyor gerçekten.Rahmetli neneciğim 100 küsür yaşında vefat etmeden birkaç sene önce konuşmuştuk nerdeyse o konuşmalarda doğruluyordu.İnşallah güzel bir isim bulabilen annelerden olurum.

Tüm Türkiye ardı ardına sallanıyor... HES'ler, Nükleer santraller, Ağaç katliamları vs derken Dünya öç alıyor..

Ve ne kadar ilginç ki neredeyse yarım ada şeklinde ki Elazığ'da 6.8 büyüklüğünde deprem oluyor... Geçmiş olsun demekten başka da elden gelen bir şey yok. 

E kizima eeee eee eee

Hadi uyu kizim bende uyuyayim 😴😴😴😴

• Like 3

Oyyy bazıları anne olmuş da uykusuz kalırmııışş... :D

• Like 3

Renan, Şimdi yazdı:

Oyyy bazıları anne olmuş da uykusuz kalırmııışş... :D

Abla sorma uyku ne demekti yenilirmi icilir mi nasil bisey unuttum desem yeridir 🙄

• Like 3