Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

Ivy, 12 saat önce yazdı:

Abla sorma uyku ne demekti yenilirmi icilir mi nasil bisey unuttum desem yeridir 🙄

Gün gelir hepsini unutursun. Tatlı güzel bir anı olur. Zamanla dillendirirsin sen bana şunu yaptın bunu yaptın diye. Eskiden akıllı telefon yoktu, bizim çok az kayıtlarımız vardır.  cameralar sayılı idi. Bol bol kayıt yap büyüyünce gösterirsin. 

Sonuç : iyiki doğurmuşum dersin.

Kızım bizi bol bol gezdiriyor, eşime dedimki biz çok güzel yatırım yapmışız şimdi semeresini görüyoruz. 

Bizi duymuş iş yerinde arkadaşlarına anlatmış. Arkadaşları hep anılarını anlattırıp kendileri uyguluyorlarmış. Örnek anne seçilmişim. ( aralarında) 

Darısı başına canım benim. 

Şimdi Arıyorlar Hacer teyze oğlum bana böyle yaptı nasıl davranayım vs. Vs... 

Bir şey söyleyeyim şimdiki gençler gördüğüm kadarı ile mükemmel evlat yetiştiriyorlar. Hepinize saygı duyuyorum ıvy... 

Edited by hacersş
  • Like 2

@hacersş ablacim zaten hep diyorum iyi ki doğurmuşum diye, elhamdülillah Rabbime beni anne olarak onurlandirmis sikayet etme gibi bir lüksüm, düşüncem dahi yok

• Like 3

@Ivycanımsın şikayet olarak algılamadım zaten. Samimiyetine inanarak birşey yazıcağım, 

Bebeğine veya küçük hanımefendiye 

Tüm dünya seni çok seviyor ve sevgiyle kucaklıyor dermisin. Bunu defalarca söyle öyle bir sevgiyle büyüyorki o küçüçük kalbiyle tüm dünyayı kucaklıyor. Seviyorum sizi. 

Benim yerimede bol bol kokla, cennet kokuluyu

Edited by hacersş
  • Like 2

Depremi Allaha bağladılar tamam korkacak bir şey yokmuş. 

Son yazdığım bu konudaki silinmiş niye silinmiş anlamadım. Aslında ne yazdığımı da hatırlamıyorum. Işte bir derdim de ışık hızıyla unutmak. Bana unutma hastalığını veren yine benim zihnimi dünyamı ruhumu uyuşturmak dünyaya biraz daha katlanabilmek için içine girip te çıkmak istemedigim internet alışkanlığım. Daily dose'umu almam gerek. Yoksa ne dünyaya ne de içindekilere katlanamıyorum. Işin içinden çıkamıyorum. Sonsuz bir dünya için bu dünyanı satmak hiç te kolay değil. Hele içinde yaşarken, yaşamak zorundayken, ahir zamanını yaşamak dünyanın..  harman yeriyken dünya. 

Antalya gibi sıcak bir yerde 190mt2 net kapalı alanı, 300mt2 terası olan yeni nesil "akıllı evde" oturup, ev kadar "aklı olmayanlar" ile uğraşacak zamanım olmaması ne kadar kötü!

Oturup bekleyenlerin de ayaklarına birkaç şey gelebilir.

Ama bunlar ...

"Başkalarını kötülemek, kendini övmenin en onursuz yoludur.

Will Durant

Istanbul sakin olduğu zamanlar da tadından yenmez ama kalabalıklar bir araya gelince, mesela akşam trafiği gibi, evlât olsa sevilmez. Herkes sınır, stres, nefret dolu sanki!.. 😡

Renan, 27.01.2020 - 13:42 yazdı:

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

İşte ben de böyle düşünüyorum...

Dünyanın diğer yarısını erkekler oluşturur, geri kalan yarısının da olmasına yardımcı olur!!! :D

• Like 2

Bebekler mis gibi tertemiz,ne kadar ilginç ki en olumsuzlar bile en başta bebek!

En olumlularla karşılaşmayı seçiyorum!