Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

Motosikleti servise bırakmam lazım yine 1000 liradan aşağı kurtulamam kesin, Şu ukraynalı kızla görüşmeliymişim, üzerimde ciddi baskı var ben mi oraya gidicem yoksa o mu buraya gelecek acaba, çok fazla çaba gerektiren bir şey, ben daha kendimi bile ciddiye almıyorum..

Bu ay ki maaşı alınca sadece mağazalara kıyafetlere yatırmayı düşünüyodum 😡 kahretmesin. Iki fatura bi de spor salonu taksitim de geldi yaşasın!

Havanın etkisiyle canım hiç bişey istemiyor soğuk, rüzgar, şakır şakır yağmur üçü birarada en nefret ettiğim hava durumu

soğuk, rüzgar, şakır şakır yağmur üçü birarada en sevdiğim hava !!!!! geç camın önüne al eline cayını yağmurun  ve rüzgarın sesini dinle  

Şu haberleri izlememek lazım!kadınları ne olarak görüyorlar anlamıyorum.Bu duruma sebep olan ben bilmem beyim bilir mantığındaki kadınlar,ve gene niteliği tanımlanamaz diğer kadınlar çoğunlukta .Ey Allah’ım sen bu günleri kolay atlatmamızı sağla! Satürn oğlak nesli inşallah enerjisel frekansı yüksek,bakış açısı geniş,sürekli gelişen çalışan bir nesil olur!

Cangirl75, 3 saat önce yazdı:

Havanın etkisiyle canım hiç bişey istemiyor soğuk, rüzgar, şakır şakır yağmur üçü birarada en nefret ettiğim hava durumu

Unutmuşum yazmaya hava kara bulutluydu

Ufak çaplı bir şok yaşıyorum şuan.internetten aldığım bir kitabın yazarı ile aynı şehirde yaşıyormuşum...

Şu reklamlarda yemek resimleri gösterenler,tarif verenler sosyal medyada bilmeden ne kadar günah alıyorlar hamilelerin ama kim takar ki ? Zaten takan olsa frekans bu kadar düşmezdi ? Düşüncesizlik ve boşvermiş o kadar normal ki ? Yazık ya bu dünyaya...Şahsen benim bir hakkım varsa ayırt etmeksizin orda burda yazan gösteren hepsine zehir zıkkım olsun!

Devlet adamı ile "idareci" arasındaki farkı uzunca yazmaya kalksalar ,şu tek bir hareketin anlattığının binde biri etmez.