Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

Ulan itt, ben bütün rütbeleri geride bırakıp canımı hiçe saymışken. Sen kendinle defalarca kez çelişip şüpheye düşmüşsün, şimdi kim aciz, kim komutan, kim asker bunu bile bilmiyorsun zavallı, anlamıyorsun ama kafa tutuyorsun zavallı! Aptal olduğu halde kendini benim en yüce dinime savaş sebebi sanan aptal... sonun yakın göreceksin cebi, çuvalı itt... Arkasından takip ettiği köpeklerin peşinden kemik kovalayan itt, göreceksin, cep dinini de, otesini de, kendiyle beraber en sevdiklerini cehennem çukuruna yönlendiren şerefsiz... Böyle devam et!!!

Gündem değiştirmek için yaratılan yeni gündemi de idare edemeyip gündem değiştirmek.. 5m migros kısmına hiç girmeyeyim şimdi, aldıkları şeyleri de bari doğru kullansalar.

Bir asker arkadaşım evleniyor, yapma etme dedim dinlemedi beni, nikah şahidi yaptı beni, cumaya nikâhımız var ama korona nedeni ile sadece dort kişi kabul ediyormuş belediye çift ve iki sahit, adam hava astsubay bir paraşüt bir de roket atar istedim söz verdi getirecek, artık hava da süzülerek uca uca sıkarım roketleri. :D

Afrikalı milisler gibi hissediyorum kendimi, neydi o söz aaaa, olmadı evinize iki roket atar mutluluklar dileriz!

unnamed.jpg

Sırf konuşmak için konuşan ne kadar boş konuşma meraklısı var,her işin bir eğitimi var ve zamanımızda bunu en iyi şekilde gösteriyor.Bilgili insanlarla karşılaşmayı seçiyorum inşallah

Bu kötü günler geçermi herşey eskisi gibi olur mu ? :(

Köpeğin duasi kabul olsa gökten kemik yagardi😁ama iyi koku aliyordu dimi köpekler....