Jump to content
Renan

Bir Şey Diyeceğim/Şu An ne Düşünüyorsun/Aklına İlk Geleni Yaz...

Recommended Posts

ege, 2 saat önce yazdı:

"Bence"  dedim zaten, sence farklı olabilir :) Konular benim çok ilgimi çekti. İslamın yanlış yorumlanması, İslamiyetin güncellenme konusu, Peygamber efendimizin (S.A.V) kadına bakışı. ve daha neler konuşulacak izliyorum.

Bir de, Hidayet hanım çok farklı biri. İslamcı feminist tabirini ilk kez duydum :) 

Onu kim diyor ege ilk defa duydum yav, hidayet kim, islamcı feminist mi? Cahil mi bu yoksa özel yetiştirilmiş ajan mı, bak bu tanımlar daha uygun oldu :D :D :D üç defa sırıtarak gülüyorum ona. NOKTA!

Edited by Freestyle
  • Like 1

Birisi aklıma  geldi   ama   onun   aklında  ben  geldi mi  bilemedim   Not site dışı

Freestyle, 13 saat önce yazdı:

Onu kim diyor ege ilk defa duydum yav, hidayet kim, islamcı feminist mi? Cahil mi bu yoksa özel yetiştirilmiş ajan mı, bak bu tanımlar daha uygun oldu :D :D :D üç defa sırıtarak gülüyorum ona. NOKTA!

Hidayet şefkatli tuksal :)

DÜN DÜNDÜ GEÇTİ, YARIN VAR MI? GENÇLİĞİNE GÜVENME, ÖLEN HEP İHTİYAR MI? HANGİ GÜZEL YÜZ Kİ TOPRAK OLMADI? HANGİ CEYLAN GÖZ Kİ? YERE AKMADI? KİM KABRİNE BİR PARÇA KEFENDEN BAŞKA BİR ŞEY GÖTÜRDÜ Kİ!?

1- Estanbul eski günlerine geri dönmeli, eski üyeler geri gelmeli, ustalar çıraklarını eğitmeli, öğretmenler de öğrencilerini, 10 bin üyenin aynı anda forumda olduğu zamanlara geri dönemeyiz ama o zamanları tekrar getirebiliriz.

2- Güneş batarken ardından tepelerin, özgürlük hakkıdır bütün talebelerin!

3- Yağdı yağmur çaktı şimşek, sende mi şair oldun eşşolu eşşek :D

• Thanks 1

Dünyanın göreceği en büyük savaş adım adım yaklaşıyor, herkes saf belirleme çabasında, ben gülümseyerek izliyorum sadece, şimdilik! :D

• Like 1