Jump to content
Renan

Duvara Yaz...

Önerilen İletiler

İt, köpek ürür, kervan umursamaz yürür, başka ne olacak? İt ürüyor diye kervan yolundan vaz mı geçecek? Mümkünatı yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Huzur ne zaman gelirBaşında ki problemler hakkında şikayet etmeyi bırakıp, başında olmayan problemler için şükrettiğinde gelir.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Içim yanıyor, bu nasıl bir yangın! Nefesim kesiliyor inanki en sevgilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bir mucize olsun artık! Her şey rayından çıktığında ve en kötü haline büründüğünde sonunda mutlaka bir ışık doğarmış ya... Heh işte ben de o ışığı, ufacık bir mucizeyi son bir yıldır yana yakıla bekliyorum. Sabrım da inancım da tükeniyor yavaş yavaş. Tabii bir de bu duyguları kimseye çaktırmadan kendi içini yiye yiye yaşamak var. O da ayrı mesele...

Güne; "Benim dualarım da kabul olsun artık!" diye başlamak ve yine bunu sayıklaya sayıklaya uyumak... Çabaladıkça hiçbir şeyin düzelmediğini görmek  ama yine de oluruna bırakmayı becerememek... Acayip bir duygu seli içerisindeyim. 

En kötüsü de şu aslında; her defasında duaya sığınıp, bu sefer bir şeyler düzelecek dedikçe başka başka şeylerin patlak vermesi. Uğursuz muyum neyim anlamıyorum  ki...

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En fazla kalmış 26 ay kadar zaman! Devran değişince hepsi kuyruklarını kısıp biat edecekler bize!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aç tavuk rüyada. Eceli gelen köpek ise Cami duvarında! Fazla söze ne hacet...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu duvarda siyaset yapmadığınız, laf sokmadığınız günü görürsem dişimi kıracağım...:laugh:

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bazı insanIar aIçak gönüIIüdür. BazıIarı ise aIçak oImaya gönüIIüdür. Necip FazıI Kısakürek

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İyilik yapıp yaptığımızı mı denize atıyorduk? İyiliği Haluk Levent mi alıyordu... neyse tüm kapakları kapatıp yatıyorum.

ATATÜRKÇÜ arkadaşlarıma iyi geceler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 11 saat önce yazdı:

Bazı insanIar aIçak gönüIIüdür. BazıIarı ise aIçak oImaya gönüIIüdür. Necip FazıI Kısakürek

Necip Fazıl bir zamanlar. "çok değil yakın bir zamanda utanmaktan utanan bir nesi gelecek" dediğinde kendi zamanının önde gelenleri tarafından kınanmıştır. Ama adam haklı sürekli haklı olmaktan usanmış bir kalem ve gönül ehlidir. Üstâdın ruhu şâd olsun. :)

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap