Jump to content
Renan

Duvara Yaz...

Önerilen İletiler

Freestyle, 2 saat önce yazdı:

Necip Fazıl bir zamanlar. "çok değil yakın bir zamanda utanmaktan utanan bir nesi gelecek" dediğinde kendi zamanının önde gelenleri tarafından kınanmıştır. Ama adam haklı sürekli haklı olmaktan usanmış bir kalem ve gönül ehlidir. Üstâdın ruhu şâd olsun. :)

Amin.

İnsanIar ikiye ayrıIır. Su kadar aziz oIanIar, su kadar ucuz oIanIar.

İnsanlar öldükten sonra pek kıymeti yok esasen yaşarken kıymetlerini  bilmek lazım. Bu insanları örnek alarak büyüğü sayıp küçüğü sevmek gerek, her zaman haddimizi bilmeliyiz. Bencil olmamak en iyisini ben bilirim, görürüm, giyerim,gezerim tozarım en büyük benim ben ne dersem o olur yerine bilmediğimiz,görmediğimiz duymadığımız o kadar çok şey var ki?  neyse.... Allah herkesi görenlerden,bilenlerden  alçak gönüllü merhametli yapsın inş.

İnsanIara akıIIarının yeteceği kadar söyIeyin. Kendi anIadığınız kadar değiI.

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kemik atmadan havlayanlar çoğalmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu siirler sarkilar , bu dunya hayali hepsi yalan. Yalanlar samimiyetimi bitiriyor.

Yalanlar gerceklerime zarar veriyor.

Bu firtina dinmeli 

Bu denizde yuzemiyorum ben.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Iki annemin de duasi benleyken benim sırtım yere gelmez evvelAllah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son zamanlarda ne için dua etsem tam tersi oluyor. Tam tersi olmasa da çözülmesini istediğim her düğüm arap saçına dönüyor. Ya Allahın gazabına uğradım ya da beni lütfuna layık görmüyor. Başka bir açıklama bulamıyorum. Artık içimden ne dua ne de şükür etmek geliyor. Ona çok kırgınım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap