Jump to content
Dolunay_

Büyüden Kaynaklı Musallat Varmış ..Yardım Edin.

Önerilen İletiler

Uzun suredir saglik sorunlari yasiyordum iyilesemedim bi turlu ve yasadigim garip olaylar felan filan .. bir tane hoca buldum hoca bana bu musallattan asla kurtulamayacagimi soyledi. (Rahmani sekilde)ancak seytani yollara bas vurursam gidebilecegini soyledi. Cok uzgunum mutsuzum ne yapmaliyim simdi ben :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rahman mı büyüktür şeytan mı ? ona göre düşün kararını ver hoca bozuntusunun dediği doğrumudur diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elbette rahman buyuktur ama kac insan namaz kilip dualarini ettigi halde buyunun etkisinden kurtulamiyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dolunay_, 2 saat önce yazdı:

Elbette rahman buyuktur ama kac insan namaz kilip dualarini ettigi halde buyunun etkisinden kurtulamiyorlar 

Bunun ölçüsü namaz kılıp dua etmek değil, yanlış düşünüyorsunuz. Hoca dediğiniz adam karanlık tarafla iş birliği yapmaya alışmış biri olduğunu kendi ağzıyla itiraf etmiş bunu söylemekle. İtibar etmeyin. Böyle insanlar başınıza daha fazla iş açar. Bu işlerin ustalarını öncelikle Peygamber s.a.v. soyundan olan insanları arayarak başlayınız. Seyyid denir onlara onlar sorununuzu çözemese bile çözecek kişiyi size göstereceklerdir. Rahmani çözümü yok diye bir şey mümkün değil. Kaş yapmak isterken göz çıkarmayın. Elbette karar sizin. Allah yardımcınız olsun.

• Like 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu zamanda oyle insanlari bulmak cok zor gercekten herkes dolandirici olmus keske oyle Allah dostlari ile karsilasabilsek bize ne yapmamiz gerektigini ,ne okumamiz gerektigini soyleseler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dolunay, ben büyü yüzünden nişanlımdan ayrıldım.Kimin ne yaptığını da biliyorum ama bu işi  bozabilecek Allah'ın dostu birini ben de bulamadım.Ama  sana birkaç önerim olacak. Bizi ayıran kişi benimle uğraşmaya devam etti ve türlü sıkıntılar yaşadım ama kendi sıkıntılarımdan kurtuldum çok şükü.Deneyen biri olarak sana tavsiyem Kurtuluş Namazı kılman. Ben forumda görüp yapmıştım. Daha sonra her gün dinleyebildiğin kadar rukye dinle. Saffat Suresi ni ben sık dinlerdim hatta dinleyerek uyurdum gece. Bir de 100 tane Yasin Suresi okudum .Kendi sıkıntımı böyle çözdüm. Nişanlımın üzerindekiler bozulsun diye çok dua ediyorum, ona da okuyorum dualar illa ki onların da faydası olmuştur ama dediklerimi bir dene istersen.

• Like 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Elehuvc yaz bir kagida ayrik harflerle yak ve kokla celcelutiye duasinda arapcasi gecer ben boyle kurtuldum sihirden sarti misk ve kafur karisimli kalemle yazmaktir.

tarihinde cyberaskim tarafından düzenlendi
ekleme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
7 hours ago, cyberaskim said:

Elehuvc yaz bir kagida ayrik harflerle yak ve kokla celcelutiye duasinda arapcasi gecer ben boyle kurtuldum sihirden sarti misk ve kafur karisimli kalemle yazmaktir.

Bunu başkası için yapsak etkili olur mu peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap