Jump to content
  • 0
nurbanu

İstemesen de Birini Sürekli Düşünmek

Question

Merhaba arkadaşlar

Bende küçüklükten süregelen bir sorun var. Birine bağlandım mı o kişi gece gündüz hattâ saniye aklimdan çıkmıyor. Bu kadın olsun erkek olsun. YasimYasimartik 30 kusur ve biliyorum bu normal bir durum degil. Bunun sebebinin özgüven eksikliği, kendimle yeterince barışık olmamak diye düşünüyorum. Sizlerde de böyle durumu olup ta paylaşan olursa cok sevinirim. Selamlar...

5 answers to this question

Recommended Posts

• 1

Özgüven eksikliği ve kendinle barışık olmamak doğru bir tanı ama eksik, kitap okuyabiliyorsanız eğer Sınırsız Güç ve Bilinçaltının Gücü kitaplarını tavsiye ederim. Bununla beraber meditasyon veya rabıta yapmaya başlarsanız çok faydasını görürsünüz. Kendi adıma konuşuyorum, can tehlikesi yaşadığım durumlarda bile zihnime son derece hakim olup, dilediğim şeyi düşünebiliyorum. Eğitim şart :)

• 0

Birini gece gündüz düşünsem veya ruyama girse mutlaka ya karşılaşırız veya hakkında birsey duyarım.

• 0
berresu, 1 saat önce yazdı:

Birini gece gündüz düşünsem veya ruyama girse mutlaka ya karşılaşırız veya hakkında birsey duyarım.

Benimki bu tarz değil bağlılık anlaminda

• Like 1

• 0

kücükken aynisi asiri sekilde bende de vardi ama begendigim kisiler yer aliyordu hala da var aslinda yanliz ayirt etmeye calisiyorum gerekli gereksiz gibisinden örnegin o kisiyle görüsecek miyim ? imkan var mi ? yoksa aklima getirmiyorum bu bence beyinsel sorun..  takti mi kafaya gitmiyor gibisinden... özgüven eksikliginden kaynaklanmiyor