Jump to content
Renan

Otobüsle Tek Başına Yolculuk Eden Köpek...

Recommended Posts

Otobüsle tek başına yolculuk eden köpek

Seattle'da belli bir otobüs hattını kullananlar her gün tatlı bir sürprizle karşılaşıyor. Eclipse isimli köpek tıpkı diğer yolcular gibi duraktan biniyor, bir yere oturuyor ve her gün aynı durakta iniyor.

Boynunda otobüse biniş kartı asılı olan köpek otobüsü tek başına parka gitmek için kullanıyor. Bütün otobüs şöforleri de onu tanıyor.

Her şey bir gün otobüs durağında sahibiyle parka gitmek için otobüsü beklerken başladı. Sahibi sigarasını bitiremeyince Eclipse tek başına otobüse bindi ve parka gitti. Bunun üzerine sahibi akıllı köpeğin kendi başına 3-4 durak gidebildiğini fark etti.

Diğer yolcular da her sabah bu tatlı yolcuyla karşılaşmaktan mutlu oluyor.

• Like 4

ay bittim kangala valla çok masum yavrum benim ötekisi ayrı bi güzel nasılda akıllı maşalah yaa inanılır gibi diil tabii bu yabancı ülkede yaşanan bi olay anladığım kadarıyla bizim ülkemizde böyle bi şey görmek maazallah mümkün diil köpeği ya döerler ya çalarlar hiç bişey olmasa  boynundaki otobüs kartını almak için hayvana neler ederler düşünemiyorum bile 🤣

• Like 1

hacersş, 20 saat önce yazdı:

Senin mi, çok sevimli şu masumluğa bak. 

Yok canım arkadaşımın face den aldım... :) 

Cangirl75, 20 saat önce yazdı:

Çok üzgün ama.. 

Annesinden yeni ayrıldığı için olabilir. Çok güzel bakılıyor çünkü...

zebercet, 54 dakika önce yazdı:

ay bittim kangala valla çok masum yavrum benim ötekisi ayrı bi güzel nasılda akıllı maşalah yaa inanılır gibi diil tabii bu yabancı ülkede yaşanan bi olay anladığım kadarıyla bizim ülkemizde böyle bi şey görmek maazallah mümkün diil köpeği ya döerler ya çalarlar hiç bişey olmasa  boynundaki otobüs kartını almak için hayvana neler ederler düşünemiyorum bile 🤣

Valla o kadar doğru şeyler yazmışsın ki, üzerine söyleyecek laf bulamadım. Bir olumsuzluk da ben ekleyeyim, zaten otobüse almazlar. Bizim oğlumuz yaşarken, bir şehirden bir şehire seyahat ettiğimizde çok zorlanıyorduk. Bırak otobüsün içine almayı bagaja koymayı bile zor kabul ettiriyorduk. Araba aldık da kurtulduk...

• Like 1

Alıntı

Bırak otobüsün içine almayı bagaja koymayı bile zor kabul ettiriyorduk. Araba aldık da kurtulduk...

ayy renan bagaj olayıda çok kötü be canım çok köpecik çok kedicik öldü valla o manyak bagajlarda onun için cidden en iyisi kendi arabası insanın zaten ben otobüslerden nefret ediyorum kendim dahi rahat seyahat edemiyorum

Renan abla ve zebercet daha sizin bile düşünceleriniz bu yönde iken ve hatta amerika gibi zorba bir ülke de bile bu olabiliyorken! Siz kendi insanlarınıza inanmaktan vazgeçmişsiniz neden bizim ülkemiz de böyle şeyler olamasın. Bu ülkenin her vatandaşı zorba ve hırsız mi yani? Ben buna benzer bi olayı bizzat yaşadım, hemde sakarya istanbul hattında. Kendi ülkenizi bu kadar basit ve kötü, onlarida o kadar üstün ve iyi görmeyin. Bu ülke olayı bile değil, insanlık olayı bence ve is buraya gelirse biz Türkler amerikanlara tur farkıyla fark atarız!!! Saygılarımla :D