Jump to content
Sign in to follow this  
hacersş

Kızım

Recommended Posts

Bir kızın varsa eğer bin umudunda vardır,

Bin umudun yanında bin korkun da vardır.

İşte bu yüzden iyilik kadar kötülüğü de bıkmadan usanmadan anlatasın vardır.

Yanındayken güçlü kanatların uzağına düşünce de, yastığını ıslatan gizli gözyaşların vardır.

Ve incitmesinler, sakın incinmesin diye el açıp " "yavrum sana emanet" diye yalvarırcasına ettiğin duaların vardır...!!!

Çok güzel olduğunu düşündüğüm için sizinle paylaşmak istedim...

Alıntı

• Like 1

Evlat bambaşka bir şey  Rabbim  herkeslere tattırsın bu duyguyu,

Evleniyorsun aileler de evleniyor alışma dönemi oluyor, çocuk oluyor büyüyor okuyor meslek sahibi oluyor birisini seviyor evleniyor tekrar aileler anlaşma , tanışma çoluk, çocuk derken ömrünü idame ettiriyorsun çok güzel ve özel duydular herkeslerin tatmasını dilerim......

Kızım benim bu dünyada bulamayacağım servetim.....

Kanım, Canım, Kalbim, ciğerim vs.  herşeyim hayatım benim:thumbsup: birtanecik kızım aşkım benim:x

Edited by hacersş
  • Like 1

evet kız evlat bambaşka benimde bir kızım var çok şükür elhamdülillah .Rabbime şükrediyorum ne güzel bir evlat verdin diye Allahım evlat  sahibi olmak isteyenlere de versin ...

gerçekten insan en iyi arkadaşını doğuruyor   ...

• Like 4

Annelik Babalık duygusu kuvvetli olan herkeslere nasip etsin Rabbim... Çocuklar ziyan olmasın çok üzülüyorum çookk....

İyi nesiller yetiştirmek dileği ile, 

Tam da bu gün kızıma sarılıp ona; "kızımsız ne yapardım bu evde iki erkekle(oğlum eşim) kalırdım" diyordum.  

• Like 1

Annenin evladı her zaman büyümemiş bir çocuktur annenin gözünde. Anne çocuğunun büyüdüğünü yetişkin birisi olduğunu kabul etmez. Çünkü anne bilir ki evladı büyüdüğü zaman, uçmayı öğrenen kuşlar misali yuvadan uçup gidecektir. İşte bu yüzden kabullenmek istemez yavrusunun büyüdüğünü.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerim, bakınca umut saçan düşlerim, İyi ki varsın dediğim biricik kızımsın.

Benim oturup kendimi düşünecek halim yokken, beni her zaman düşünen canım kızımsın,

Anlaşıldı kızımı çok özledim ben:)

berresu, 9 dakika önce yazdı:

Benim yok??

:( Olur İnşallah Rabbim Tez vakitte nasip eder, :)