Jump to content
Sign in to follow this  
hacersş

Asla 154 ü Tuşlamayın

Recommended Posts

Lütfen bir şey duyduğunuzda burdan yazın bilgilendirin, bir şey olup bitince ben bunu biliyordum demeyinB| bilmeyenler var duymayanlar var bilgilendirin, lütfen:)

Edited by hacersş

kimse kimseye kolay kolay iyilik yapmaz .. hele cocuklariniz varsa tembih edin kimseden cikolata dahi almasinlar..

Edited by Cangirl75

hacersş, 02.11.2017 - 08:41 yazdı:

Lütfen bir şey duyduğunuzda burdan yazın bilgilendirin, bir şey olup bitince ben bunu biliyordum demeyinB| bilmeyenler var duymayanlar var bilgilendirin, lütfen:)

Sanırım beni ima ediyorsunuz ama, sizin tarih olmuş dolandırıcılık hikayelerinizi, yeni olmuş da, siz yeni çözmüşsünüz gibi alkışlayacak halim yok, aradan 10 yıl geçmiş, sanki dün olmuş gibi  lanse ediyorsunuz.  Tuşlanan 154 tuşu da,  bilgilendirmeniz gibi tarih olmuş.

Edited by ege

ege, 6 dakika önce yazdı:

Sanırım beni ima ediyorsunuz ama, sizin tarih olmuş dolandırıcılık hikayelerinizi, yeni olmuş da, siz yeni çözmüşsünüz gibi alkışlayacak halim yok, aradan 10 yıl geçmiş, sanki dün olmuş gibi  lanse ediyorsunuz dedim.  10 yıl geçmiş, bilmeyen duymayan hâlâ var ise,  onlara ne desem boş.  Tuşlanan 154 tuşu da,  bilgilendirmeniz gibi tarih olmuş. Ne diyeyim ki ben!

Yok seni ima etmedim ben yeni duydum belki yaşlı olduğumdan algım zayıftır. Özür dilerim. senin için 1-2 binin önemi yoktur ama benim için her liram değerlidir. uyarmak istedim seni kızdırmak istemedim. Alkış istemiyorum teşekkür ederim ilgine Ege bey

Edited by hacersş

Benden başka o tür bir yorum yapan olmadı. birbirimizi kandırmayalım bence. Eski bir dolandırıcılık hikayesi dedim. Şahsen ben kırılmadım kızmadım, eleştirdim kendimce, siz de dilediğinizce eleştirebilirsiniz, keza ben de cevap yazarım kendime göre saygı çerçevesinde.  Est.özürlük bir şey değil. Çünkü haklı  veya haksız bir durum yok.

Edited by ege

Renan, 25.10.2017 - 09:50 yazdı:

Bu 154 tuşla meselesini duymuştum.

ege, 25.10.2017 - 20:32 yazdı:

Sanırım beni ima ediyorsunuz ama, sizin tarih olmuş dolandırıcılık hikayelerinizi, yeni olmuş da, siz yeni çözmüşsünüz gibi alkışlayacak halim yok, aradan 10 yıl geçmiş, sanki dün olmuş gibi  lanse ediyorsunuz.  Tuşlanan 154 tuşu da,  bilgilendirmeniz gibi tarih olmuş.

Birincisi konu açarken senden mi izin alıcaz anlamadım. bir tek sen yoksun sitede alkış beklemiyorum benim gibi bilmeyenler var,

ikincisi niye üzerine alındın anlamadım Renan yazmış o hiç üstüne alınmadı,

ege, 25.10.2017 - 20:32 yazdı:

Benden başka o tür bir yorum yapan olmadı. birbirimizi kandırmayalım bence. Eski bir dolandırıcılık hikayesi dedim. Şahsen ben kırılmadım kızmadım, eleştirdim kendimce, siz de dilediğinizce eleştirebilirsiniz, keza ben de cevap yazarım kendime göre saygı çerçevesinde.  Est.özürlük bir şey değil. Çünkü haklı  veya haksız bir durum yok.

üçünsü kendinide çok önemse me,  kimseyi kandırma gibi bir durumum yok, bizi bilen bilir bilmeyende kendi bilir,

dördüncüsüde peki o halde özürümü geri alıyorum....

Yalancı değilim, dolandırıcı hiç değilim bunu ilk kez duydum, face gördüm bilgilendirmek istedim ne kadar büyüttün konuyu, 

Hasbinallah ve nimel vekil....tartışmaya girmeyeceğim gözümde efendi idin öyle kal....

Allaha emanet

Arkadaşlar emek harcayıp yazıyorsunuz mesajlarınızı silmek istemiyorum. Yok yere tartışmayın. Benim gibi yeni duyanlar bilgilenmiş olur. Daha önceden bilenler de hatırlamış olur. Lütfen konuyu daha fazla dağıtmayınız...

• Thanks 1

Sevgili Renan, ben cidden tartışmadım, bu haberin çok eski olduğunu söylemiştim, günümüzde böyle dolandırıcılık hikayelerinin artık basamak atladığını, artık insanların elinden dairelerini sattırıp, hatta prof.lere kendi elleriyle paralarını aldıklarını söylemiştim.  Sonra malum, çivi sokmuş ablamız, ama kendisine bunu belirttiğimde maalesef gerçek yüzünü görmüş oldum, efendiymişim de, öyle kalmalıymışım vs. Ben sizin gözünüzde efendi kalmak için gelmiyorum buraya,  herhangi birinin  fikirlerini savunmak için de gelmiyorum. Gözünüzde ne olduğum umurumda değil? Ben kendi kişiliğimle buradayım, içimden geleni yazarım. Ha dersiniz ki, "Bana hakaret ettiniz" o zaman en büyük cezayı zaten kendim talep ederim.

Sizin aksinize iki çift laf ediyorum diye düşmanca davranacaksanız, zaten düşmandan farkınız kalmaz.

• Like 1

Tamam işte ege öğrendikçe paylaşalım böyle şeyleri. Hacersş de bunu yapmak istemiş zaten. Kolay kazanç sağlamak için uğraşan insanlarla dolu ülkemiz. En azından yöntemleri hakkında bilgi sahibi olursak tuzağa düşmeyiz. Boş yere tartışma konusu yapıp boş yere birbirinizi kırmayın...

• Thanks 1

Hiç bi zaman toplumu kaosa tedirginliğe sürükleyen hiç bir mesaja maile inanmayın ve yaymayın. Bu infial ve toplumda tedirginlik yaratmak amacıyla kasıtlı yayılan maillerdir. Watsap gibi mecralarda da itibar etmeyin. Ve yayan siz olmayın. Akıllı hareket etmek gerek.