Jump to content
кυвiŁαу

İlahiyatçı İhsan Şenocak Açığa Alındı

Recommended Posts

İhsan Şenocak "Taassup" kelimesinin vücut bulmuş hali, bu gibi insanların eserlerini haberlerde görüyoruz, insanları birbirlerine düşman ediyorlar, kışkırtıyorlar, hedef gösteriyorlar, sonucunda giyim tarzları yüzünden linç edilen kadınlar hadisesi yaşanıyor.. Diyanetten ihraç edilmesi bir şey değiştirmez, eylemlerine tv kanalları, sosyal paylaşım siteleri, internet siteleri, video paylaşım siteleri aracılığıyla devam eder..

• Like 1

"İslam Hukuku, inancına göre annesiyle evlenen Mecusi’ye karışmaz. İslam esas alınsın; isteyen nikâhını Müftülük'te, karşı çıkan kilisede kıysın.” Karismayabilir ama bu onayliyor anlamina gelmez (artik bu sapkinliklar migde bulandirdi).En basit ornek cok klise bir soz olacak fakat esleriniz,kiz evlatlariniz hastahaneye gidince ne olacak? .muftulukte nikah kiyilmasi amacini asmadiktan sonra yanlis birsey degil,fakat kafasina gore coklu evlilik yapmak isteyen yada cocuk yastakilerle evlenmek isteyenlerin isine gelecegi icin zaten amacini asacak.

Müftülükde kıyılan nikahın nikah dairesinde kiyilandan farkı yok yine resmi evraklarla olacak. Eskiden yapılan kayıtsız nikahlarin önüne geçilecek.

• Thanks 1

Kaynana damat olayını söyleyen de bu hocaydı sanırım. Bugünkü haberleri okuduysanız adam haklı çıktı.

• Like 1

berresu, 4 saat önce yazdı:

Kaynana damat olayını söyleyen de bu hocaydı sanırım. Bugünkü haberleri okuduysanız adam haklı çıktı.

Sen yazınca okudum. İğrenç bir haber.

Sadece damat kaynana değil, iki aile de çürümüş.

berresu, 29.10.2017 - 00:24 yazdı:

Pek sevimli şeyler soylememis ama doğru bildigini söylemiş.  

Daha doğrusu bize sevimli gelmeyen şeyler.

Alkol alan adama, alkol içmek günahtır demek gibi bir şey. Biliyorum ama içiyorum o alkolü.

Ama günah olduğunu bildiğim halde işliyorum o günahı, işlediğim o günaha günah değil dersem, işlediğim o günahtan çok daha büyük bir günaha giderim.

Edited by ege