Jump to content
Sign in to follow this  
кυвiŁαу

Youtube Fenomeni Ve Oyuncu Cem Korkmaz Yaşamına Son Verdi (Cem Korkmaz Kimdir?)

Recommended Posts

Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Korkmaz yaşamına son verdi (Cem Korkmaz kimdir?)

Birçok ünlü komedi filminden tanınan oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu sosyal medya fenomeni Cem Korkmaz’ın evinde intihar ettiği öğrenildi

01 Kasım 2017, Çarşamba 

Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Korkmaz yaşamına son verdi (Cem Korkmaz kimdir?)

Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı Recep İvedik karakterinin 4 filminde de rol alan ve seride cep herkülü lakabı ile anılan Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Korkmaz intihar etti. Korkmaz özellikle Youtube'da yayınladığı videolarla tanınıyordu.

AĞABEYİ HABERİ DOĞRULADI

Üsküdar’da evinde ölü bulunan 30 yaşındaki Cem Korkmaz'ın ölüm haberini, Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz da doğruladı.

Can Yılmaz, "Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum." dedi.

8492045.jpg

CEM KORKMAZ KİMDİR?

1987 Bursa doğumludur. İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosu'nda eğitimini tamamlamıştır. 

Geçmişinde birçok filmde, dizide ve reklamda rol aldı. 

8492050.jpg

OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

A.R.O.G, Bekle Beni Yarın, Recep İvedik 4,  Diğer Yarım, Bizim Ev

Kaynak: http://www.posta.com.tr/youtube-fenomeni-ve-oyuncu-cem-korkmaz-yasamina-son-verdi-cem-korkmaz-kimdir-haberi-1347867

ben Cem' in deneylerini hep youtube de takip ederdim hatta birgün icimden gecirmistim bu cocuk (yasini bilmiyordum) deneylerde bir gün  ölecek, diye.. cok üzüldüm sempatik biriydi.. 

Allah rahmet eylesin mekani cennet olsun..

Arkadaşlarının demesine göre sosyal medya üzerinden hakaret ve iftiralara uğramış. Bunun için de bir sebep olmasına gerek yok zaten. Ne kadar karaktersiz, sığ düşünceli, yobaz varsa eline klavyeyi aldığı an tasmasını koparmış it gibi sağa sola saldırıyor. 

Cem'e Allah'tan rahmet, sebep olanlara sonsuz gazap diliyorum.

• Like 1
  • Sad 2

Benim kardeşime çok benziyor çocuğu görünce bir tuhaf oldum. kardeşimden çok küçük Allah rahmet eylesin

İntihar eden insana ne denir bilmiyorum ama hayat dolu bir çocuktu, mekanı cennet olsun. pis kokular var,  gibime geliyor:ph34r:

Defne joy foster gibiB|

Allah ailesine çok ça sabır versin

Edited by hacersş

Hiç tanımadığım filmini videosunu izlemedigim bir insan ama çok üzüldüm bu kadar genç yaşta vefati üzücü Allah rahmet etsin.