Jump to content
  • 0
Cangirl75

Süpheli ve Vesveseli Insanlar

Soru

Merhaba arkadaslar,

sizden ögrenmek istedigim bu üste yazdigim insanlar hakkinda nasil bas ediyorsunuz ? Onlara karsi fikriniz nasil ve nedir ? Cevremde var kendilerinin kalbininin temiz oldugunu vurgulayan ama iclerine inince gayet kötü ruhlu oldugunu gözlemekteyim..

Sizin durusunuz nasil ? Her türlü fikirinizi belirtin..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 2 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 0

Alâkayı kesiyorum, aramıyorum, karşılaşabileceğim yolları kullanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0

Neden baş etmek gereksin, sanki onlar insanların başına bir sorun yaratıyor yada vesvese yaptıkları konularda onları öyle olmadığına ikna etmek gerekiyormuş gibi bir hava sezinledim ben. Kimse kimseyi çekmek zorunda değil aslında. İnsanın içinin ve dışının farklı olması herkes için geçerli bir durum, yalnızken yada sosyal ortamlarda, herkes farklıdır, bilimsel bir gerçekliktir bu.

Çok derin analizler yapabilirim konu üzerine ama uğraşmak istemiyorum. Eğitim şart. Basit bir düşünceyi zihninizde 68 saniye boyunca evirip çevirirseniz bu beyinde bir sinirsel ağ yani bir düşünce bulutu oluşturur. Bir olumsuz fikri sürekli tekrar etmenin getireceği yıkımı siz düşünün, insanın benliği sürekli düşündüğü şeylere dönüşüyor kısaca. Ve komik olanı bu durum kolayca değişebilecekken, insanın kendisini olduğu hal içinde normalmiş gibi algılaması. Yaşadığı duruma alışması yani. Evhamlı birisi acaba şu şöyle olur mu, kötü mü olacak gibi olumsuz düşüncelerle kendini oyalamaya başladığında korktuğu şey başına gelir çoğunlukla.

İnanmak kendi kendi gerçekleştiren bir kehanet gibidir. Batıl olsa bile! Yaaniii vesvese ile yaşayanlara bol şans diliyorum. :)

ALLAH var gam yok...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap