Jump to content
Sign in to follow this  
Renan

Evde Göbek Eritme Yöntemleri...

Recommended Posts

Evde göbek eritme yöntemleri

Evde göbek eritme yöntemleri

Doğal yöntemlerle göbek ve çevresindeki yağlardan kurtulabilirsiniz. İşte göbek eriten doğal ve bitkisel yollar...

Araştırmalara göre kadınlar aynaya baktıklarında gözlerine çarpan ilk şey göbeklerinde oluşan yağ birikintisidir. Her kadın karın bölgesindeki yağları eritmek ister ve bunun için bir çok yol dener. Bu yollardan en etkili olanı bitkisel ve doğal çözümlerdir. İşte sizler için hazırladığımız evde kolayca göbek eritme yöntemleri:

-Kişniş baharatını yoğurda, çorbalara ve salatalara ekleyerek kısa sürede göbek bölgenizdeki yağlardan kurtulabilirsiniz.

-Yemeklerden önce elma sirkeli su içerseniz iştahınız kapanır ve daha çabuk doyarak daha az kalori alırsınız. Eğer çalışıyorsanız ya da öğrenciyseniz küçük bir şişede bu karışımı hazırlayarak yanınızda taşıyabilirsiniz.

-Yağ yakan besinlerin en başında gelen sarımsağı, gece yatmadan önce bir bardak su ile hap gibi yutabilirsiniz. Kısa sürede göbekte oluşan yağlardan kurtulursunuz.

-Karaciğerdeki yağlanma nedeniyle kilolar göbekte toplanır. Bu nedenle göbeğinizi eritmek için ilk önce karaciğeri temizlemeniz gerekir. Her sabah ılık bir suya yarım limonun suyunu ekleyip içerseniz karaciğeriniz bir süre sonra temizlenir ve göbeğiniz erimeye başlar.

-Yeşil çay en etkili yağ yakıcı bitkilerden biridir. Özellikle yemeklerden sonra tüketirseniz, yağ yakımını hızlandırır. Etkisini arttırmak için içine birkaç damla limon suyu ilave edebilirsiniz.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hepsi çok güzel bilgiler teşekkürler,

sarmısağı artık gece yutacağım bundan sonra,

yeşil çaya da maşallah diyeceğim o kadar faydalıki say say bitmiyor, lakin günde 3 bardağın üstüne çıkmayın yararı kadar zararı var, ben hastanede iken kanser olan bir hastadan duymuştum hasta " zayıflamak için yeşil çayı biraz abartmışım günde 5-6 bardak veya daha fazla içmiştim 1 sene sonra tiroid bezlerin dengesini bozuldu" demişti.. artık o çaya bağlamış gerçekliğini bilmiyorum bende içerim ancak hafta da  3- 4 bardak kadar , afiyet olsun.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...