Jump to content
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar

Önerilen İletiler

Bilmediğiniz,  öğrenmek istediğiniz terkipler. uygulamalar, sırrı bilinmeyen dualar hakkındaki sorularınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını ayrı ayrı başlık açmak yerine bu başlıkta  aramanızı rica ediyoruz, 

Bağımsız açılan başlıklar kapatılacak yada silinecektir..

• Like 1
  • Confused 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Seka

Ehli sünnet hocalarımıza sorduk,  örneğin bir MAGNUM dondurma alıp çubuktaki şifreyle ÇEKİLİŞE katılıp  ve de Araba size çıkar ise bu arabayı almakta çekilişe katılmakta caizdir.  Bilgisi olan arkadaşlara danışmak istiyoruz. Bu tür çekilişlerin sonucun da verilecek olan hediyenin bize çıkması için önerebileceğiniz büyük DUA  ve ya ZİKİR tertibi var mıdır ?  (ŞASN FAKTÖRÜNÜ ARTTIRAN)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şans yoktur sadece tevafuk vardır!

Ehli sünnet hocalarınız kimlerdir kaynak verebilir misiniz???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Seka

Mahmud efendi cemaatindeki hocalar, süleyman efendi cemaatindeki ve diğer ehli sünnet hocalar. caiz olmasını bilmek fıkhi bir konudur. şimdiden uyarıda bulunmak isterim arkadaşlara kendi aklımızla fetva vermeye çalışmayalım. bu konu epeyce araştırılışmıştır. sonuç itibariyle caizdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Seka

tevafuk konusunda haklısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben o cekilislere hic inanmiyorum bunu coca cola, haribo, Kinderschokolade vs. hep yapiyordu hic kazanini duymadim sadece saticiyi aldatip satis sayisini arttirmak icindir önerecegim tek bisey var oda satin almayin zaten vermiyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, sahraa said:

Cangirl75

bu iradeyi arttırıyor yanlış bilmiyorsam. diğer sıkıntılar için ne yapmalıyız? yada tüm bu sıkıntılar için önemli bir tertip var mıdır?

sıkıntılar icin yani bana en iyi gelen ilac gibi gelen insirah suresi okuyorum okudugum dan beri hic yasamiyorum

tamam iste sende irade eksikligi var bi türlü girisemiyorsun zikrettiginde yapabilme gücüne variyorsun kendimde yillar önce zikretmistim iradem olaganüstü acilmisti oysa o dönemde ne kafama bisey giriyordu nede yapabiliyordum .. 

tarihinde Cangirl75 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Selamun eykum Arkadaslar Zalim bir bayan icin yuvami huzurumu bozmaya çalışan ustelik iftira atan bir bayan 1000 tane Tebbet okusam Ne olur ve okumaya niyet ettigimde 2 rekat namaz kılıp öylemi baslamaliyim🤔Of 54 bin tl dolandirdi say say bitmiyor 😭😭 YARDIM EDIN LÜTFEN 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Renan, 09.08.2017 - 14:56 yazdı:

Bilmediğiniz,  öğrenmek istediğiniz terkipler. uygulamalar, sırrı bilinmeyen dualar hakkındaki sorularınızı bu konuda paylaşabilirsiniz.

Merak ettiğiniz soruların cevaplarını ayrı ayrı başlık açmak yerine bu başlıkta  aramanızı rica ediyoruz, 

Bağımsız açılan başlıklar kapatılacak yada silinecektir..

Ah yeni steye alisabilseydim basliklar yazdığımda icerik bulunamadi diyorve gizli ilimler goruyorum sadece bir benim galiba alısamayan  daha dikkatli olmaya calisicam tesekkur ederim🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap