Jump to content
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar

Önerilen İletiler

On 29.9.2017 at 11:14 PM, SARUZEYBEK said:

Değerli arkadaşlarım,

Ayrıldım ve yeniden evlendim. Evlenmeden önce rahatlıkla çocuklarımı görebiliyorken şimdi anneleri çocuklarımı bana göstermiyor. Son iki yılda bir kere görebildim. Kızım üniversiteyi kazanıp aynı şehre gelmiş olmasına rağmen annesinin etkisi ile benimle görüşmüyor ve telefonumu yasaklayacak kadar aramız iyi değil.  Her namazımda çocuklarımla aramızın düzelebilmesi için dua ediyorum. 

Allah rızası için bana öyle bir ayet, salavat, dua öğretin ki çocuklarıma tekrar kavuşayım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun. 

Bunun icin extra dualar yok niyetin ciddiyse gece yarisi kalkip minimum iki rekat  istenirse arttirabilir kilip hacet duasi (dua kitaplarinda mevcut) okunup dilegini secdede dileyebilirsiniz hergün yapmak sartiyla .. duaniz kabul görür..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cangirl75, 28 dakika önce yazdı:

Fazla üstüne gitmeyin hatta hic bisey demeyin hatta bu konularda hic desteklemeyin.. ve hicbir agzi dili baglama vs. dualari okumayin zarari size geri döner.  Kisa zamanda kendi belasini bulacaktir.. size düsen görev suskun kalip sabretmektir..

Teşekkür ederim cevabınız için, burası bir işyeri ve insanların yanında hakarete uğruyorum, resmen sataşıyor, her sabah dua ediyorum allahım şerrinden koru diye. Ama maalesef değişen birşey olmuyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)
mine1686, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim cevabınız için, burası bir işyeri ve insanların yanında hakarete uğruyorum, resmen sataşıyor, her sabah dua ediyorum allahım şerrinden koru diye. Ama maalesef değişen birşey olmuyor...

canım ne korkuyorsun söyle gitsin ne terbiyesiz miş, bir sürü bekar varken evli erkeklere sarkmıyorlarmı çıldırıyorum. cesur olun valla bana denk gelse yerin dibine sokarım böylelerini. tövbe tövbe günaha sokuyorlar insanı cuma vakti... artık herkes herşeyin farkında çamur atanıda biliniyor iftira atanıda biraz cesaret lütfen:punish2: ama sizin korkacağınız bir sırrınız  varsa bilemem

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 35 dakika önce yazdı:

canım ne korkuyorsun söyle gitsin ne terbiyesiz miş, bir sürü bekar varken evli erkeklere sarkmıyorlarmı çıldırıyorum. cesur olun valla bana denk gelse yerin dibine sokarım böylelerini. tövbe tövbe günaha sokuyorlar insanı cuma vakti... artık herkes herşeyin farkında çamur atanıda biliniyor iftira atanıda biraz cesaret lütfen:punish2: ama sizin korkacağınız bir sırrınız  varsa bilemem

Merhaba, çok şükür öyle bir durumum yok ama bu mevzuyu öğrenince kendiyle defalarca konuştum. Kadın da adam da suçlu ama şöyle bir düşünün, kadının iki tane çocuğu var, doğulu bir aileye mensup, böyle bir şeyi patrona veya başkalarına söylemenin vebalinden korkarım. Kendisi ile savaşımız da aslında bu yüzden, bildiğim şeyden dolayı kendisi ile mesafeliyim ve mecbur kalmadıkça muhatap olmuyorum. Muhtemelen onun bu tavrı da içinde bulunduğu durumun çirkinliğinin dışa vurumu, kendi kafasında nasıl hesaplar yapıyor bilmiyorum.

İstediğim hakkaten böyle pislik bir durumun muhatapları ile yüzgöz olmamak ve damarıma basmamaları, sonrasında benim de kendimi tutamayıp ağzımdan çıkacaklardan korkum var.

Ve sonrası felaket olur sanırım.. Allah bildiği gibi yapsın dilerim, bu mübarek cuma günü yüzü suyu hürmetine şirretlikleri kendilerine gelsin.

Sabah dedim kendi kendime tebbet suresini oku ( düşman için falan) , sonra dedim allahım kimseye beddua etmek istemiyorum, sana havale ediyorum.

Ne yapayım siz söyleyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Allah size kolaylık versin.

tv lerde görüyoruz  kadınlar ölüyor, üzülüyor insan ne bileyim size kolay gelsin....:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar uzun suredir bir dilegim var lutfen bir dua onerin isle alakali birsey simdiden Allah razi olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok uzun bir dua vardı sonu velhamdulillahi rabbil alemin diye bitiyo. Bu sitede mi gördüm başka bir sitede mi bilmiyorum bulamıyorum bi türlü o duayı baya uzun bir duaydı:(( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayatın bana kolaylık sağlaması için hangi duaları okumalıyım sümmes sebile yessarahu gibi ?
Ve sevgi için insanlar arasında sevilmek istiyorsam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap