Jump to content
Renan

Aranılan Terkip ve Dualar

Önerilen İletiler

ya samed 520 defa okunmasi gerekmiyormu daha önceki konularda görmüştüm.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lacrimosa, 07.11.2017 - 15:44 yazdı:

haram olmaz değil mi ? 

tabi ki de haram olur iradeyi etkiliyorsunuz onun yerine çıkmaları için içinizden geldiği gibi hayırlısı neyse o olsun diye dua edin Allah bir yol açar inşallah

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cangirl75, ‎12‎.‎01‎.‎2018 - 21:55 yazdı:

ya samed 540 kez cek istah kapatiyor ben yapmistim arkadasla cafè de otururken o kavurucu sicak havada dahi agzima su bile icesim gelmedi

saol canım. daha önce bir süre yapmıştım. uzun süreli değil ama. bu sefer düzenli okuyayım inşallah. bir de çokça Allah zikri ve kelime i tevhit zikri çekin diyorlar. onu da sürekli yapmadım. onlara da başlayayım inşallah. aslında bildiklerim var da düzenli ve uzun süreli okumak nasip olmadı.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar,

sorumu buraya degilde arama havas yardim bölümüne yazacaktim ama orasi kilitli oldugundan burada yöneltmek istiyorum..

Ben bundan 4 yil evvel biri ile birbirimizi cok sevdigim biri vardi koptuk bir sekilde o baska ülkede yasiyor.. acikcasi ben cok zor koptum ondan o da benden cok zor ayrildi.. ben zamanla unutmak zorunda kaldim cünkü görme ihtimalim cok düsük gibi gözüküyordu ama zamanla dikkat ediyorum aklim ona cok takiliyor his olarak kendimi ona bagimli hissediyorum cok cekiyor sanki degisik bir ruh halim oluyor hep ara ara bana bu hisler geliyor gidiyor gibi sonra tekrar basliyor oysa hic bir takintim yok.. sanki beni cagirir gibi hislerim olusuyor ayri birsey.. diyorum  ya cami okusam felan bir araya gelmeye de istemiyorum degil yani görüsmeyi de canim cok istiyor..

Sormak istedigim ne bileyim bizi bir araya getirecek etkili yöntem arayis icindeyim.. tecrübe ettiginiz birsey olursa iyi olur..

belki ben cesaretlenip yanina gitme ihtimalim olusur..

Bana cözüm verin bazen his olarak sIkintiya giriyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Celp  okumaları  var  ama vebali  var bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cangirl75, 2 saat önce yazdı:

Arkadaslar,

sorumu buraya degilde arama havas yardim bölümüne yazacaktim ama orasi kilitli oldugundan burada yöneltmek istiyorum..

Ben bundan 4 yil evvel biri ile birbirimizi cok sevdigim biri vardi koptuk bir sekilde o baska ülkede yasiyor.. acikcasi ben cok zor koptum ondan o da benden cok zor ayrildi.. ben zamanla unutmak zorunda kaldim cünkü görme ihtimalim cok düsük gibi gözüküyordu ama zamanla dikkat ediyorum aklim ona cok takiliyor his olarak kendimi ona bagimli hissediyorum cok cekiyor sanki degisik bir ruh halim oluyor hep ara ara bana bu hisler geliyor gidiyor gibi sonra tekrar basliyor oysa hic bir takintim yok.. sanki beni cagirir gibi hislerim olusuyor ayri birsey.. diyorum  ya cami okusam felan bir araya gelmeye de istemiyorum degil yani görüsmeyi de canim cok istiyor..

Sormak istedigim ne bileyim bizi bir araya getirecek etkili yöntem arayis icindeyim.. tecrübe ettiginiz birsey olursa iyi olur..

belki ben cesaretlenip yanina gitme ihtimalim olusur..

Bana cözüm verin bazen his olarak sIkintiya giriyorum...

Çivi çiviyi söker

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3 minutes ago, ege said:

Çivi çiviyi söker

Sayin ege onu denedim ama olmadi maalesef..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Çivi değildir o, vidadır

tarihinde ege tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Çivi değildir o, vidadır

tarihinde ege tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

"Sayin" anlamda... 9_9 Peki vida olsun bari..

tarihinde Cangirl75 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap