Jump to content
Cangirl75

Mal Mülk Maddi Rızk Kazanmak

Recommended Posts

hacersş, 16.01.2018 - 12:32 yazdı:

Fettah isminin açmadığı kapı yok çok içten ve iyi niyette bulun. 489 adet hergün oku Allahümme ya Fettah. İş para kısmet nasip bol bol gelir. İnşirah süresinide ikindiden akşam ezanına kadar 200 adet okursan paran çoğalıyor 

Abla gunu var mi insirah suresi icin yiksa istediğimiz gün olur mu

• Like 1

Ivy, 18 dakika önce yazdı:

Abla gunu var mi insirah suresi icin yiksa istediğimiz gün olur mu

Genelde perşembe ikindi akşam arası okunur. Ben sabah namazı sonrası okudum. Seyahat ederken devamlı okurum. Çok bereketli süre. Talak süresi var ya senin paylaştığın bir konu idi, Amenerresulu ve her gün okumak istersen ve 200 çok dersen sabah akşam namazları sonrası  75 adet de çok faydalı. Veya her namaz sonrası 3 er adet. Ben sana şu kadar söyleyeyim Allah a çok şükür... 

Bir kere 200 adet  okusanda olur.

Şimdi ben namaz sonraları okuyorum sadece. 

Allah bilir tabikide EvvelAllah para hemen gelmez ama birkaç gün içinde azar azar derken öyle bereketleniyor ki sadece hayret ve şükür ediyorsun. Amenerresulu hiç değilse günde 3 kere oku hiç bir kötülük gelmez bereketin artar. 

Her zaman Allahım sana teslimim azına bereket ver diye dua et. 

Edited by hacersş
  • Like 2

Cangirl75, 11 saat önce yazdı:

Tv de izlediğime göre sabah ve ikindi namaz sonrası etkili diye duymuştum ama gezegen saatleri ile ilgili değildi proğram sadece esma üzerindeydi

Birşey daha sorabilir miyim? Niyet ederek mi okumaya başlıyoruz? Siz nasıl okuyorsunuz mesela? 

zezeye, 3 saat önce yazdı:

Birşey daha sorabilir miyim? Niyet ederek mi okumaya başlıyoruz? Siz nasıl okuyorsunuz mesela? 

Esmaların anlamı bellidir zikir esnasında odaklanın sadece ben genel olarak neyi okuyorsam ona göre odaklanabiliyorum kalbime yerleştiriyorm pek sözlü demesem dahi hangi yöntem içinizden geliyorsa onu uygulayın . Allah niyetimizi biliyor

• Thanks 1