Jump to content
  • 0
jade

Rüyada Evlilik Reddetmek?

Soru

Merhaba, rüyamda bir kadın gelip biri seninle evlenmek istiyor diyor. Ben de gelsin en azından göreyim diyorum. Kadın o adamla geliyo, adam da oyunculuk yapan ünlü biri. Ben görünce yok diyorum reddediyorum. Ailem de ordalar onlar memnun kalıp görüş diyolar, ben yine de hayır istemiyorum diyorum. Bu rüyanın anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim.. 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu soruya 10 cevap geldi

Önerilen İletiler

• 0
1 hour ago, jade said:

Merhaba, rüyamda bir kadın gelip biri seninle evlenmek istiyor diyor. Ben de gelsin en azından göreyim diyorum. Kadın o adamla geliyo, adam da oyunculuk yapan ünlü biri. Ben görünce yok diyorum reddediyorum. Ailem de ordalar onlar memnun kalıp görüş diyolar, ben yine de hayır istemiyorum diyorum. Bu rüyanın anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim.. 

bana bilincalti rüyasi gibi geldi kafama bende bazi konulari takinca cok görürdüm ama anlamsizdi tabi.. belki sende de öyle bir durum olabilir.. sayet degilse hicbirsey yok ise zamana birak derim dualarinda hayirli olsun diye dua et insallah hayira yönelir..

• Like 1
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0

Ben de bilinçaltı diye düşünmüştüm de ünlü biri olunca belki anlamı vardır diye düşündüm, tamamdır teşekkür ederim 

• Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0

Evinizde,  arkadaş ortamınızda  her şeye hükmediyorsunuz. Genellikle siz ne derseniz o oluyor. Kimseyi dinlemiyorsunuz,  bir adım geride durup, insanları dinlemeniz, anlamanız gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0

Ruyada bile olsa böyle bir teklif almak güzel. Hayırlısı olsun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0
berresu, 48 dakika önce yazdı:

Genelde  tersi  çıkar

• Confused 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0
ege, 28.01.2018 - 21:11 yazdı:

Evinizde,  arkadaş ortamınızda  her şeye hükmediyorsunuz. Genellikle siz ne derseniz o oluyor. Kimseyi dinlemiyorsunuz,  bir adım geride durup, insanları dinlemeniz, anlamanız gerekiyor.

Bu yorum ilginç geldi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0
berresu, 28.01.2018 - 22:02 yazdı:

yakaza, 28.01.2018 - 22:51 yazdı:

Genelde  tersi  çıkar

Hayırlısı diyelim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0
jade, 5 saat önce yazdı:

Bu yorum ilginç geldi...

Yine de en iyisini Selda bilir😉

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0
jade, 28.1.2018 - 12:45 yazdı:

Merhaba Jade

evlilik degisim ve sorumluluk üstenmek anlamina gelebilir. (sen bunu reddediyorsun, ailen istiyor)  Oyuncularin enerjisi yüksektir, degisik rollere girerler, yani kendileri gibi degildirler. Rüyada ünlü kisiler genelde bizim kendimizi temsil eder(bebekler ve cocuklarda).

Yani söyle belki yorumlayabilinir; Önemli bir degisim yasama arefesinde olabilirsin, ailen bu degisimi arzuluyor ve destekliyor olabilrler ama belkide sen sen olamiyacagin bir degisim oldugu icin bunu kabul etmiyecek olabilirsin.

• Like 1
  • Thanks 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
  • 0

Merhaba Selda, yaşadığım bir durumun özeti gibi olmuş yorumun teşekkür ediyorum 

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap