Jump to content
кυвiŁαу

E-Devlet Soyağacı Sorgulama Ekranı Kilitlendi (e-Devlet'ten Soyağacı Sorgulama)

Önerilen İletiler

Ya böyle birşey yapıyorsun e güzelde bari reklam yapma hadi reklam yaptın arkasında dur güçlendir di mi? Hiç görmemişler gibi saldırdık.:laugh:

Not: tabiki görmedik  :D   geçmişi soyumuzu merak ediyoruz.. Dünya görsün her şeyin suyunu sıkar canını çıkartırız. Türklerle baş olunmaz. 

Ne mutlu Türk'üm diyene

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hrand dink cinayetinden sonra  bu  sır  kodu  mahkeme  kararı  olmadan  vermiyorlarmış Sır kodunu  öğrenmek  için  gerçek makamdan ögerenmek için  ama  sonuç alamadım  üzgünüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yakaza, 23 dakika önce yazdı:

Hrand dink cinayetinden sonra  bu  sır  kodu  mahkeme  kararı  olmadan  vermiyorlarmış Sır kodunu  öğrenmek  için  gerçek makamdan ögerenmek için  ama  sonuç alamadım  üzgünüm 

Galiba ben bunu öğrenebilirim. Şansımı deneyeceğim. Nüfus müd. bunu bilebilir sanırım sülaleyi sordu bize bende geri kalan sülaleyi sorayım onlara B|

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bizede konu oldu sohbet etmek için

80 milyon kişiyiz 5 milyon kişide çökmüş site 

• Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 1 dakika önce yazdı:

Bizede konu oldu sohbet etmek için

80 milyon kişiyiz 5 milyon kişide çökmüş site 

Sanmam  nüfusta  çok yakın  akraban olması lazım ben 4  yere  dilekçe  verdim sır  kodu  söylemiyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gönderildi (düzenlendi)

Kimin ne olduğu bilinmez bulurum bir yolunu sen merak etme bu kadarını okudum ya gerisini getiririm. 

tarihinde hacersş tarafından düzenlendi
  • Haha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hacersş, 16 dakika önce yazdı:

Kimin ne olduğu bilinmez bulurum bir yolunu sen merak etme bu kadarını okudum ya gerisini getiririm. 

Hadi bakam  ögrende banada  yardımcı  ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

şaka gibi sistemi kapattılar şimdi öğrenemedik

• Confused 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Edda, 1 saat önce yazdı:

şaka gibi sistemi kapattılar şimdi öğrenemedik

Arkadaşım hani ola ki girdin. Soy bilgisini soy ağacı şeklinde vermiyor. 1838'e kadar olan akrabalarını sıralı şekilde önüne koyuyor. Ben dedemin dedesine kadar ismen biliyordum. Onun da anne babasının adını öğrenmiş oldum. Daha öncesi var ama kim kimden gelme belli değil. :) 

Emekli İmam Mehmet Ali Öz Atatürk'ün soy kütüğünü 1590'a kadar bulmuştu. Yani bir böyle bir olanak var.

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
кυвiŁαу, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşım hani ola ki girdin. Soy bilgisini soy ağacı şeklinde vermiyor. 1838'e kadar olan akrabalarını sıralı şekilde önüne koyuyor. Ben dedemin dedesine kadar ismen biliyordum. Onun da anne babasının adını öğrenmiş oldum. Daha öncesi var ama kim kimden gelme belli değil. :) 

Emekli İmam Mehmet Ali Öz Atatürk'ün soy kütüğünü 1590'a kadar bulmuştu. Yani bir böyle bir olanak var.

nasıl işlediğini biliyorum ben sadece büyükbabamın kökenini biliyorum onun babasının nerden geldiği hakkına hiç bir bilgim yok sorabileceğim kimsede yok:)

• Like 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap