Jump to content
кυвiŁαу

E-Devlet Soyağacı Sorgulama Ekranı Kilitlendi (e-Devlet'ten Soyağacı Sorgulama)

Recommended Posts

Edda, 19 saat önce yazdı:

nasıl işlediğini biliyorum ben sadece büyükbabamın kökenini biliyorum onun babasının nerden geldiği hakkına hiç bir bilgim yok sorabileceğim kimsede yok:)

Soy  kod  belgesini  siteye yükleyecegim

hacersş, 11.02.2018 - 01:25 yazdı:

Şimdide soy sop kavgası başlar. 

En güzeli  yüklemeyeyim şimdi  en kötü  ben olurum..

yakaza, 19 saat önce yazdı:

En güzeli  yüklemeyeyim şimdi  en kötü  ben olurum..

Yükle ben bu siteyi kastetmedim buradakiler çok güzel anlaşıyorlar. Bu site içinde herkes birbirine saygılı insanlar. Benim sözüm Türkiye hatta Dünya karışabilir diye düşündüm. Yanlış düşünmüş olabilirimde :)

hacersş, 12 dakika önce yazdı:

Yükle ben bu siteyi kastetmedim buradakiler çok güzel anlaşıyorlar. Bu site içinde herkes birbirine saygılı insanlar. Benim sözüm Türkiye hatta Dünya karışabilir diye düşündüm. Yanlış düşünmüş olabilirimde :)

20180210_153443(0).jpg

yakaza, Şimdi yazdı:

imageproxy.php?img=&key=dcad37f96d9b5245

20180210_153443(0).jpg

İşte  soy  kodu  belgesi  varsa  nüfus  müdürlüğünden bunu çıkarabilecek babayigit çıkarsın  ben  çıkartamadım

bende cok merak ediyorum annem özellikle pek bilmez ama ben kendisine hep sen gürcüsün diyorum olasilik ya o ben bilmiyorum da sen nereden biliyorsun diyor baskalari benzetiyor babam Türk oglu Türktür ama baktirmak lazim..

Cangirl75, 13 dakika önce yazdı:

bende cok merak ediyorum annem özellikle pek bilmez ama ben kendisine hep sen gürcüsün diyorum olasilik ya o ben bilmiyorum da sen nereden biliyorsun diyor baskalari benzetiyor babam Türk oglu Türktür ama baktirmak lazim..

Benimkini de  çıkartacak bir  babayigit  arıyom varsa bana da  yardımcı olsun fotoyu  inceleyip  ona  göre yazsın   soy  kod  numarası  lazım bana  koftiden degil

3 minutes ago, yakaza said:

Benimkini de  çıkartacak bir  babayigit  arıyom varsa bana da  yardımcı olsun fotoyu  inceleyip  ona  göre yazsın   soy  kod  numarası  lazım bana  koftiden degil

https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/gir

T.C. kimligini yaziyorsun bilgiler gelir veya bekle bir iki hafta sonra yogun talep üzere hemen olmayabilir