Jump to content
Renan

Diz ve Eklem Ağrılarını Tarihe Karıştıran Kür...

Recommended Posts

hacersş, 11.02.2019 - 13:08 yazdı:

Ben bu kürü yaptım. Dizim ağrıyor diyenede içirdim, kas gerginliği yaşayanlar ve kemiklerim ağrıyor diyenede. Çok şükür ki hayır duası aldım. Size söyleyeyim yakında bu kürü Dr. Listelerinde görebilirsiniz.

Tek Üzüntüm, geçti gitti artık da. Annem sağ ikende bilseydim. Araştırma yönümüz eksik başımıza gelmeyince bilmiyoruz araştırmıyoruz.

Başkalarına faydamız olsun dileği ile inş... 

Not : alerjik durumlar var kesinlikle tahlil yaptırın öyle kullanın. Örneğin benim susam tahin alerjim var susam kullanmadım bunun gibi... 

Merhaba Hacerss

Renan 9 şubatta yazmis

Siz 11 şubatta bu yazıyı yazmışsınız benim merak ettiğim bu kadar çabuk  jet etkisi faydası gerçekten oldumu başkalarına da tavsiye etmişsiniz 

Eger öyleyse dizleri için çare arayan bir çok insan var bizde tavsiye edelim  

Hacersş sanırım şu anda sitede yok. Ben onun adına hemen cevaplayayım. Ben bu yazıyı siteye koymadan önce başka bir yerde görüp uygulamış zaten. Konu açılınca da daha önceki deneyimini paylaştı. Yoksa kürün 2 günde uygulanıp da iyileştirmesi mümkün değil. Yanlış anlaşılmaya... :)

• Thanks 1

diz agrilari icin sadece kusburnu cayi icilmeli ama posetten degil aktardan alinan 

Renan, 3 saat önce yazdı:

Hacersş sanırım şu anda sitede yok. Ben onun adına hemen cevaplayayım. Ben bu yazıyı siteye koymadan önce başka bir yerde görüp uygulamış zaten. Konu açılınca da daha önceki deneyimini paylaştı. Yoksa kürün 2 günde uygulanıp da iyileştirmesi mümkün değil. Yanlış anlaşılmaya... :)

Öyle bir bilgi paylasimda yazmadığı için nasıl bir jet tedavi ?diye çok sevinmiştim ?????‍♂️

Aydınlattığın için teşekkürler Renan

• Like 1

Posted (edited)
astrolog, 3 saat önce yazdı:

Öyle bir bilgi paylasimda yazmadığı için nasıl bir jet tedavi ?diye çok sevinmiştim ?????‍♂️

Aydınlattığın için teşekkürler Renan

Renanın yazdığı 09.02.2018

Benim yazdığım 11.02.2019

Yani bir yıl geçmiş üstünden. 

Faydalımı bence çok faydalı içmek isteyen gönül rahatlığı ile tüketebilir. 

Alerjik durumlara dikkat.... 

Not : Renan başka bir yerden değil senin yazını uyguladım hatta daha önce bilseydim annemede içirirdim dedim. O kadar etkili yapana.... 

Edited by hacersş
  • Like 1

Senin mesaj tarihine bakmadım ben canım. Şimdi soru açıklığa kavuştu. Teşekkürler. Kürü ben de uygulamayı düşünüyorum...

• Like 1

Renan, 2 dakika önce yazdı:

Senin mesaj tarihine bakmadım ben canım. Şimdi soru açıklığa kavuştu. Teşekkürler. Kürü ben de uygulamayı düşünüyorum...

Uygula bence eşimin beli ağrıyordu krem tedavi fayda etmedi. Bunu içirdim ölmezsin ya dedim içti maşallah ağrı kalmadı çok rahat hareket ediyor. Annesinede içirdim kadıncağız fizik tedaviye gitmekten kurtuldu. Gene hasta da artık yaşlılık onun kide. 

• Like 2

hacerss senın 11 subaat sadece yazıyor yaa

ben onu gordum

alıntıya bastığımda 2019 gosterıyor o dıkkatımden kaçmış anlıyacagınn

seneyı alıntı yaptığımda gostermıs