Jump to content
ege

Öldükten Sonra Hesaplarınıza Ne Olacak?

Recommended Posts

Kızmak demeyelim de :) sürekli face'te:) Gerçi akraba ve arkadaşları ile konuşuyor, dediğin gibi çoğu şeyi oradan takip ediyor sanırım.  Buradaki dua kardeşliği gibi grupları var. Gruplari toplandı mi dünya ile irtibatı kesiliyor:) Dun cenazemiz vardı,  bir arkadaşla öğlen  namazına gittik,  ezandan önce telefonu çıkardı, koy cebine şunu dedim koydu,  ilk sünnetten sonra yine çıkardı, şunu koy cebine dedim yine, pardon dedi, namaz bitince, daha ayakkabısını almadan telefonu cikardi,  napıyorsun sen dedim?  Ya face bakıyorum bir şey yaptığım yok diyor :) Sonra pes edip bıraktım 

• Like 2

Ben o kadar bağımlı değilim. Hele dua işlerine hiç kalkışmam. Dua sitelerinide hep reddettim. Bu siteyi çok sevdiğim için dua bazen paylaşırım Dı. Artık paylaşmıyorum. Çünki herkes ben bilirim diyor bende buyrun diyorum. :)artık an ımı yaşamayı tercih ediyorum. Mutluyum mutlusun mutlular..... 

Eski telefon kullanıyordum, daha şurda iki aydır bakıyorum akıllı telefondan

Edited by hacersş
  • Like 1
  • Thanks 1

hacersş, 32 dakika önce yazdı:

Ben o kadar bağımlı değilim. Hele dua işlerine hiç kalkışmam. Dua sitelerinide hep reddettim. Bu siteyi çok sevdiğim için dua bazen paylaşırım Dı. Artık paylaşmıyorum. Çünki herkes ben bilirim diyor bende buyrun diyorum. :)artık an ımı yaşamayı tercih ediyorum. Mutluyum mutlusun mutlular..... 

Eski telefon kullanıyordum, daha şurda iki aydır bakıyorum akıllı telefondan

Herkesin  sosyal medya  hesabı  var  sorsan hepsi de  yok de.Benim  var dı  beş  yıl önce  kapattım:D

• Like 1
  • Haha 1

Cangirl75, 8 dakika önce yazdı:

tanidiklarimdan üc kisi öldü face leri hala acik ..

Evet ölenlerin hesaplarına bakıyorum halen açık. Geçenlerde benim bir arkadaşım vefat etti paylaşımları halen devam ediyor oğlu ve eşi paylaşım yapıyorlar o hesaptan. 

Benim 2008 den beri var ve bilgisayardan bakıyordum. Şimdi cepten bakıyorum. Paylaşım yapmasınıda bilmiyorum sadece bakıyorum. Öğreneceğim :D

• Like 2
  • Sad 1

kimse benim buraya girdigimi bilmez ölürsem zaten kolaylikla anlayabilirsiniz girmezsem sayet ölmüs b... in.. ha toplu bi fatiha da unutmayinizi.. :D

• Like 3

Bilgisayardan pencereler açıp kopyala yapıştır yapıyordum. Cepten pencere açıp yapamıyorum. Üşüyorum dermişim xD biraz daha eşimin ve kızımın öğretmenliğine ihtiyacım var. Sonra ben onlara öğretirim 

Edited by hacersş
  • Like 2

Cangirl75, Bir saat önce yazdı:

kimse benim buraya girdigimi bilmez ölürsem zaten kolaylikla anlayabilirsiniz girmezsem sayet ölmüs b... in.. ha toplu bi fatiha da unutmayinizi.. :D

Allah gecinden versin inşallah.

b... in.. ha  ne demek?

Edited by ege
  • Like 2