Jump to content
ege

Öldükten Sonra Hesaplarınıza Ne Olacak?

Recommended Posts

Cangirl75, 1 saat önce yazdı:

b.. in

bilin demekti

Şahsen ben ikna oldum

IMG-20180226-WA0002.jpg

• Haha 2

Cangirl75, 27.02.2018 - 14:59 yazdı:

kimse benim buraya girdigimi bilmez ölürsem zaten kolaylikla anlayabilirsiniz girmezsem sayet ölmüs b... in.. ha toplu bi fatiha da unutmayinizi.. :D

Küçükken bir film izlemiştim siyah beyaz.  İki kişi kavuşamıyor ama sonra anlaşıyorlar.  Senede bir gün, bir ağacın altında buluşuyorlar ama diyorlar ki, ne zaman birimiz gelmezse,  bileceğiz ki o ölmüş.  Yaşlanıyorlar iyice,  sonra biri gelmiyor,  çok ağlamıştım beriki gelmeyince. Aklıma o filmi getirdin :)

• Like 1
  • Thanks 1

Konuyu görünce ilk aklıma gelen şeyi çoktan herkes söylemiştir diyordum ki... Kimse söylememiş! "Ulan ben ölmüşüm zaten, şimdi öteki tarafta hesap verdim de geriye sosyal medya hesapları mı kaldı? Yemişim hepsini Allah günah yazmasın!" :D - :D

• Like 2
  • Thanks 1

Freestyle, 2 saat önce yazdı:

Konuyu görünce ilk aklıma gelen şeyi çoktan herkes söylemiştir diyordum ki... Kimse söylememiş! "Ulan ben ölmüşüm zaten, şimdi öteki tarafta hesap verdim de geriye sosyal medya hesapları mı kaldı? Yemişim hepsini Allah günah yazmasın!" :D - :D

Olur mu öyle şey?  Yazdığın yorumun neredeyse birebir olarak aynısını herkes yazdı, fakat Renan  sildi,  sebebini sorduk freestyle gelecek,  bu yorumu ona ayırdım dedi.  Yapacak bir şey yoktu.:)
Ölene Allah'tan  rahmet dilemek ve dua etmekten başka yapacak  bir şey yok, biz geride kalanlara sabır dilenen kısımlarına baktık :)

• Haha 2

Basligi okuyunca  bende  mahser  yerinde   hesaplarimiz  ne  olacagi  soruluyor  sandim  face  imis   benim  hesabim var bisey olmaz   cunki  sahte  hesap   isim  yok   resim yok  takiliyorum  oylesine ,  facebook  rotchiltlerinmis  ya   bakip bakip  eglenirler  onca   laz  fikrasiyla,  :) 

• Like 1