Jump to content

Recommended Posts

Elinize günlük ihtiyacınız kadar para geçmesi için

Geceleri 41 veya 101 kere tekrar edin.

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme zizultanen azimin ve mennin kadimin ve bişrin kerimin. İlahi daiyel meduvvatit daavatil müstecabati, ente rabbil enfüsil cinni vel insi ve a`yünil insi istikmare midmare me`cüzün me`zurün hümüş şerril beşeri ammir bi zalike, aksemtü aleyküm ya eyyühel ervahüruhaniyyine vel müslimine entüm tevekkeltüm fi ma emertüküm bi huzuru da`veti ve kaza-i ismühü zeheben te-alallahü vasi-un hakemün hadin hadin hüve ayyenün küvvire demün eyne terektümhu-damiküm ya ulvan.

Ancak haram harcamalarda çok dikkatli olunuz.

Dipnot: Öğrenci iken ailemden para isteyemezdim bu duadan çok faydalanmıştım. Kaynak bilmiyorum sayfaları yırtıldı ama eski bir kitabımızda yazıyordu. Hep paylaşacaktım ama sayfayı bulamamıştım şimdi elime geçtiği için ihtiyacı olan yararlansın istedim.

• Like 5
  • Thanks 2

"Ancak haram harcamalarda çok dikkatli olunuz." Denilmiş!..

Cangirl sadece yardımcı olmak istiyordur eminim ancak, yıllarca havas ve gizli ilimlerle uğraşan biri olarak şunu söylemek isterim. Bu tür dualar hava da asılmış bir kılıç gibidir, haram işlerde harcanılmaz, harcanılamaz! Kendi ayağınızla o kılıcın üzerine koşarsanız, o kılıca çarpar ve çok fena yaralar alırsınız. Kendi düşen ağlamaz ya sonra ne oldu diye hayıflanmanın bir yararı olmaz.

• Like 1
  • Thanks 2

rebaka, 6 saat önce yazdı:

Allah razı olsun emeğin için.

İnş. faydalanırsınız bi tüyo vereyim bu duayı okursanız hiç bırakmamanızı öneririm adeta arkadaş misali olun bıraktığınız andan sonra tekrar ele alırsanız maddiyata ciddi manada zayıflama görülüyor ben yıllarca devam ediyorum para bereketi adeta 

• Like 1

Posted (edited)
Cangirl75, 13 saat önce yazdı:

İnş. faydalanırsınız bi tüyo vereyim bu duayı okursanız hiç bırakmamanızı öneririm adeta arkadaş misali olun bıraktığınız andan sonra tekrar ele alırsanız maddiyata ciddi manada zayıflama görülüyor ben yıllarca devam ediyorum para bereketi adeta 

Çok güzel bir dua. İnternet den araştırdım birtek senin yazın var ve genelde ilahiler çıkıyor.

manasını da yazabilirmisin sana zahmet bana eziyet. Birde devamlı  okuyorum yazmışsın günlük 101 adet mi.

İnanki bilmiyorum o yüzden sordum şimdiden teşekkür ederim.

Genelde hep sorulmuş ve cevaplanmış sorulardan faydalanıyordum.

Burda hiç kimse sormamış... Buranın akıllısıda ben olayım bari. 

Freestyle, 07.03.2018 - 19:52 yazdı:

"Ancak haram harcamalarda çok dikkatli olunuz." Denilmiş!..

Cangirl sadece yardımcı olmak istiyordur eminim ancak, yıllarca havas ve gizli ilimlerle uğraşan biri olarak şunu söylemek isterim. Bu tür dualar hava da asılmış bir kılıç gibidir, haram işlerde harcanılmaz, harcanılamaz! Kendi ayağınızla o kılıcın üzerine koşarsanız, o kılıca çarpar ve çok fena yaralar alırsınız. Kendi düşen ağlamaz ya sonra ne oldu diye hayıflanmanın bir yararı olmaz.

Sen biliyorsan yazabilirmisin Türkçesini rica etsem lütfen. 

Edited by hacersş
  • Like 1

Posted (edited)

yırtık sayfadan eski kitaptan faydalandım 1950 küsür seneye dayanıyor sadece arapça ve türkçe okunuşu mevcut meali yazmiyor maalesef , unuttum muayyen günlerde elbette ara verilecek . Bunu da yazayım ben sigara kullanmıyorum ama eline geçinen para ile sigara almayın haram değil ama helâlda hiç değil belki etkisini yok edersiniz veya kaybedersiniz bu güzel gücü. Dikkat edin yani benden söylemesi.. Benim ezberimde 101 kez okuyorum kitapta da aynen o sayı belirtilmiş.

Edited by Cangirl75
  • Thanks 1

Posted (edited)
Cangirl75, 26 dakika önce yazdı:

yırtık sayfadan eski kitaptan faydalandım 1950 küsür seneye dayanıyor sadece arapça ve türkçe okunuşu mevcut meali yazmiyor maalesef , unuttum muayyen günlerde elbette ara verilecek . Bunu da yazayım ben sigara kullanmıyorum ama eline geçinen para ile sigara almayın haram değil ama helâlda hiç değil belki etkisini yok edersiniz veya kaybedersiniz bu güzel gücü. Dikkat edin yani benden söylemesi.. Benim ezberimde 101 kez okuyorum kitapta da aynen o sayı belirtilmiş.

Özel gün yok malum yaştan dolayı, ama sigara var malesef bıraktım bir sene sonra tekrar içmeye başladım. Aman canım öylede böylede öleceğiz. Su içende ölüyor vs... Misali

Birisinden duydum doğru yanlış tartışılır peygamber zamanında sigara yoktu olsaydı onun içinde yasak yazardı kuranı kerim dediler. 

Kendi adıma teşekkür ederim. Komple latin harfli duayı arattım, kısım kısım aratım hep arapça ilahi çıkıyor. Acaba arapça bir ilahi mi demiştim. 

Not : maddi ve manevi bir sıkıntım yok çok şükür de ihtiyacı olan için sordum. 

Edited by hacersş
  • Thanks 1

Posted (edited)

Başka para ile örn. Kızından, eşinden onlardan alıp sigara içersin ama bereketlenen parayı kullanma dikkatli olursan hiç birşey olmaz.

Ben hiç mealine takılmadım kitaptan gördüğüm için demek eskiler derin hocalar muhtemelen biliyorlardı siteden vesaire görmüş olsaydım çekinirdim , sen haklısın bu konuda ama gerisine takılma benimser isen devamı gelecektir inş.. 

Edited by Cangirl75
  • Thanks 1

Posted (edited)
Cangirl75, 5 dakika önce yazdı:

Başka para ile örn. Kızından, eşinden onlardan alıp sigara içersin ama bereketlenen parayı kullanma dikkatli olursan hiç birşey olmaz.

Ben hiç mealine takılmadım kitaptan gördüğüm için demek eskiler derin hocalar muhtemelen biliyorlardı siteden vesaire görmüş olsaydım çekinirdim , sen haklısın bu konuda ama gerisine takılma benimser isen devamı gelecektir inş.. 

Aman onlardan almam onların hepsi yeşilaycı, bana kızıp duruyorlar. Çok şükür emekli maaşım var.  Ben senin paylaşımlarına güveniyorum. 

Edited by hacersş
  • Like 1

hacersş, 4 dakika önce yazdı:

Aman onlardan almam onların hepsi yeşilaycı, bana kızıp duruyorlar. Çok şükür emekli maaşım var.  Ben senin paylaşımlarına güveniyorum. 

canım bende her gördüğümü bulduğumu okumam genelde güvenilir kaynağı olmalı yada içim de ısınır birşekilde o zaman başlarım. Bu duayı ben paylaşmadan hiç bir sitede göremedim demek kitap eski olduğundan kaynayıp gitmiş. Aslında eski kaynaklarda bizim ulaşamadığımız daha fazla sırlı dualar var ama piyasada yok. Sanırım osmanlı zamanında olduğunu düşünüyorum günümüze kadar getirilmeyip kayıp ettirilmiş, maalesef

• Like 1