Jump to content
Mira

Sevgiliniz Eşiniz İçin Aradığınız Dualar ve Sonuç Alınan Uygulamalar Paylaşım Alanı

Recommended Posts

Sevgi ve Muhabbet için Dualar Bölümünde aradığınız bir duayı bulmak için yada hangi duanın etkili olup olmadığı hakkında fikir edinmek için, Hangi duanın nasıl okunduğunu öğrenebilmek için ve Hangi duaları okuyup sonuç aldığınızı anlatmanız için vs.....bu konudan yardım almanız amaçlı açılmıştır..

Her Bölümde benzer konular açılacaktır.

Sizlere daha çok yardımcı olabilmek adına çünkü Sürekli var olan konular hakkında konu açıldığında bölümlerde düzenin bozulmasına sebep olunuyor Umarım bundan sonra bu konularda sizler faydalı bilgiler bulabileceksiniz

estanbul.com

• Like 1

Guest balımss09

çok iyi olmuş.teşekkürler.

ben teşekkür ederim diğer bölümlerede açıcam

ben burdayım arkadaşlar.. buyurun..:)

bende burdayım tefriciye konusunda sorularınız olursa yardımcı olurum...:)

canom yardım isteyen yok herhal aaahhh ahh kanatsız meleğiz biz yaf

Arkadaslar, burada herkes kendi kendine mi dua okuyor. Uyelerin birbirine dua ettigi bir bolum var mı acaba? Sen bana et ben sana edeyim, topluca dua edelim gibi...Belki benim yerime senin duan kabul olacak degil mi ama? Birbirimize de edelim. Yada boyle bir bolum varsa ben yerini bilmiyorum bana linkini iletir misiniz?

Arkadaslar, burada herkes kendi kendine mi dua okuyor. Uyelerin birbirine dua ettigi bir bolum var mı acaba? Sen bana et ben sana edeyim, topluca dua edelim gibi...Belki benim yerime senin duan kabul olacak degil mi ama? Birbirimize de edelim. Yada boyle bir bolum varsa ben yerini bilmiyorum bana linkini iletir misiniz?

canım dua kardeşliği bölümü var. o bölümde herkes birbirine dua ediyor. basşlıkları gezersen kolaylıkla bulabilirsin.

--------------------

http://www.estanbul.com/dua-kardesligi-f318

linki de ekledim.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...